zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 11

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Bieżanów-Prokocim

Sortuj:
Dom Bosutów 153.78m2, dom na sprzedaż

Dom Bosutów 153.78m2

ul. Wiśniowa zab. wolnostojąca · działka: 670 m2 · 153.78 m2 Dom na sprzedaż Bosutów

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 730 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bosutów 153.78m2
Wiśniowa
Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bosutów 153.78m2, dom na sprzedaż

Dom Bosutów 153.78m2

ul. Wiśniowa zab. wolnostojąca · działka: 520 m2 · 153.78 m2 Dom na sprzedaż Bosutów

brak oceny

1 599 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 404 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bosutów 153.78m2
Wiśniowa
Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bosutów 153.78m2, dom na sprzedaż

Dom Bosutów 153.78m2

brak oceny

1 599 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 404 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bosutów 153.78m2
Wiśniowa
Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 280 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Mników

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mników 140.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 288 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Mników

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mników 140.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 140.00m2

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mników 140.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 463 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 488 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 512 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 489 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 535 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 489 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 560 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 562 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 530 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 562 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 395.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 395.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. W. Taklińskiego działka: 1 522 m2 · 395.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 924 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 395.00m2
W. Taklińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZmE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balice 118.70m2, dom na sprzedaż

Dom Balice 118.70m2

zab. bliźniacza · działka: 420 m2 · 118.70 m2 Dom na sprzedaż Balice

brak oceny

797 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Balice 118.70m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balice 118.70m2, dom na sprzedaż

Dom Balice 118.70m2

brak oceny

797 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Balice 118.70m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balice 118.70m2, dom na sprzedaż

Dom Balice 118.70m2

brak oceny

797 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Balice 118.70m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 141.14m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 141.14m2

zab. wolnostojąca · działka: 277 m2 · 141.14 m2 Dom na sprzedaż Koźmice Wielkie

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 431 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Koźmice Wielkie 141.14m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 124.37m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 124.37m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłużna zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 124.37 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 176 475 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 124.37m2
Podłużna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 124.66m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 124.66m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłużna zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 124.66 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 181 550 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 124.66m2
Podłużna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1Zjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 125.08m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 125.08m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłużna zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 125.08 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 188 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 125.08m2
Podłużna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świątniki Górne 258.00m2, dom na sprzedaż

Dom Świątniki Górne 258.00m2

ul. Różana zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 258.00 m2 Dom na sprzedaż Świątniki Górne

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 612 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Świątniki Górne 258.00m2
Różana
Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 285.80m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 285.80m2

ul. A. Grottgera zab. wolnostojąca · działka: 955 m2 · 285.80 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 470 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 285.80m2
A. Grottgera
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łysa Góra 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łysa Góra 168.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Łysa Góra

brak oceny

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 512 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łysa Góra 168.00m2

Łysa Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Turniejowa zab. wolnostojąca · działka: 785 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 220.00m2
Turniejowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy