zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 14

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Bieżanów-Prokocim

Sortuj:
Dom Olkusz 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Olkusz 200.00m2

ul. Sosnowa zab. wolnostojąca · działka: 511 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Olkusz

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Olkusz 200.00m2
Sosnowa
Olkusz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamionna 133.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamionna 133.00m2

działka: 2 400 m2 · 133.00 m2 Dom na sprzedaż Kamionna

brak oceny

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 617 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamionna 133.00m2

Kamionna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dobra 234.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dobra 234.00m2

działka: 1 600 m2 · 234.00 m2 Dom na sprzedaż Dobra

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 419 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dobra 234.00m2

Dobra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Boleń 189.00m2, dom na sprzedaż

Dom Boleń 189.00m2

zab. bliźniacza · działka: 450 m2 · 189.00 m2 Dom na sprzedaż Boleń

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Boleń 189.00m2

Boleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skała 198.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skała 198.00m2

ul. Słomnicka działka: 1 211 m2 · 198.00 m2 Dom na sprzedaż Skała

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Skała 198.00m2
Słomnicka
Skała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bochnia 360.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bochnia 360.00m2

ul. Poniatowskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 020 m2 · 360.00 m2 Dom na sprzedaż Bochnia

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 889 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bochnia 360.00m2
Poniatowskiego
Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 156.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 156.00m2

ul. Sportowców zab. bliźniacza · działka: 1 200 m2 · 156.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Libertów 156.00m2
Sportowców
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 180.00m2

Nowa Huta, ul. Rumiankowa działka: 978 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 697 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 428 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 180.00m2
Rumiankowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 190.50m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 190.50m2

ul. Żbicka zab. wolnostojąca · działka: 1 199 m2 · 190.50 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

brak oceny

800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzeszowice 190.50m2
Żbicka
Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bochnia 248.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bochnia 248.00m2

ul. Wiśnicka działka: 781 m2 · 248.00 m2 Dom na sprzedaż Bochnia

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 040 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bochnia 248.00m2
Wiśnicka
Bochnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pietrzejowice 195.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pietrzejowice 195.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 000 m2 · 195.00 m2 Dom na sprzedaż Pietrzejowice

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pietrzejowice 195.00m2

Pietrzejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cianowice Duże 237.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cianowice Duże 237.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 237.00 m2 Dom na sprzedaż Cianowice Duże

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cianowice Duże 237.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 410 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Koźmice Wielkie

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Koźmice Wielkie 160.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koźmice Wielkie 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Koźmice Wielkie 160.00m2

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 938 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Koźmice Wielkie 160.00m2

Koźmice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rupniów 192.19m2, dom na sprzedaż

Dom Rupniów 192.19m2

działka: 1 252 m2 · 192.19 m2 Dom na sprzedaż Rupniów

brak oceny

370 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 925 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rupniów 192.19m2

Rupniów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzesko 215.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzesko 215.00m2

ul. Czarnowiejska działka: 100 m2 · 215.00 m2 Dom na sprzedaż Brzesko

brak oceny

1 170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 442 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzesko 215.00m2
Czarnowiejska
Brzesko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2ZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 155.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów, ul. K. Darwina zab. bliźniacza · działka: 4 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 155.00m2
K. Darwina
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grajów 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grajów 250.00m2

działka: 7 316 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Grajów

brak oceny

1 770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 080 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grajów 250.00m2

Grajów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2Y1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Roczyny 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Roczyny 145.00m2

ul. Dolna zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Roczyny

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 483 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Roczyny 145.00m2
Dolna
Roczyny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2YzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wołowice 197.50m2, dom na sprzedaż

Dom Wołowice 197.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 620 m2 · 197.50 m2 Dom na sprzedaż Wołowice

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 823 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wołowice 197.50m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2VlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koszyce Małe 336.67m2, dom na sprzedaż

Dom Koszyce Małe 336.67m2

ul. Nowa działka: 2 400 m2 · 336.67 m2 Dom na sprzedaż Koszyce Małe

brak oceny

2 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 089 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Koszyce Małe 336.67m2
Nowa
Koszyce Małe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2MzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chrzanów 230.88m2, dom na sprzedaż

Dom Chrzanów 230.88m2

ul. Kadłubek zab. wolnostojąca · działka: 357 m2 · 230.88 m2 Dom na sprzedaż Chrzanów

brak oceny

618 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 677 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chrzanów 230.88m2
Kadłubek
Chrzanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Miechów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Miechów 200.00m2

ul. Ogrodowa zab. wolnostojąca · działka: 2 329 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Miechów

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Miechów 200.00m2
Ogrodowa
Miechów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszów 120.25m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszów 120.25m2

działka: 868 m2 · 120.25 m2 Dom na sprzedaż Krzeszów

brak oceny

295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 453 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzeszów 120.25m2

Krzeszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy