zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kraków, Dębniki - Strona 2

Domy na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Dom Kraków 139.19m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.19m2

Dębniki, ul. Sidzińska zab. bliźniacza · działka: 389 m2 · 139.19 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 705 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.19m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.84m2

Dębniki, ul. Sidzińska zab. bliźniacza · działka: 389 m2 · 139.84 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 655 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.84m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

Dębniki, ul. Sidzińska zab. bliźniacza · działka: 389 m2 · 139.78 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.19m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.19m2

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.19m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.84m2

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 655 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.84m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.19m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.19m2

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.19m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 208.00m2

Dębniki, ul. Szwedzka zab. bliźniacza · działka: 279 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 208.00m2
Szwedzka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 153.38m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 153.38m2

Dębniki, ul. Bogucianka zab. bliźniacza · działka: 338 m2 · 153.38 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 153.38m2
Bogucianka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 131.63m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 131.63m2

Dębniki/Kobierzyn zab. bliźniacza · działka: 700 m2 · 131.63 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 347 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 233 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 131.63m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 168.52m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 168.52m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Lubostroń zab. bliźniacza · działka: 380 m2 · 168.52 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 749 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 168.52m2
Lubostroń
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 168.52m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 168.52m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Lubostroń zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 168.52 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 749 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 168.52m2
Lubostroń
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 168.52m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 168.52m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Lubostroń zab. bliźniacza · działka: 360 m2 · 168.52 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 168.52m2
Lubostroń
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 168.52m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 168.52m2

brak oceny

1 970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 168.52m2
Lubostroń
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.73m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.73m2

Dębniki, ul. Z. Nałkowskiej działka: 106 m2 · 112.73 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 516 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 112.73m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 340.00m2

Dębniki, ul. Praska zab. bliźniacza · działka: 380 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 340.00m2
Praska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 284.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 284.00m2

Dębniki, ul. G. Słońskiego zab. wolnostojąca · działka: 741 m2 · 284.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 028 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 284.00m2
G. Słońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM2LzAxYmEzNmEzXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 192.00m2

Dębniki/Skotniki zab. bliźniacza · działka: 450 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 496 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 192.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNmMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 154.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 154.00m2

Dębniki/Pychowice, ul. Widłakowa zab. bliźniacza · działka: 535 m2 · 154.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 498 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 154.00m2
Widłakowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 273.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 273.00m2

Dębniki, ul. A. Dobrowolskiego zab. bliźniacza · działka: 950 m2 · 273.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 730 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 273.00m2
A. Dobrowolskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 250.00m2

Dębniki/Ruczaj zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 250.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2FlLzAxYjZhZTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy