Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Konkurs Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom 2020 został rozstrzygnięty

Plebiscyt Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom rozstrzygniety
Plebiscyt Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom 2020 rozstrzygniety

Jak co roku czytelnicy czasopisma „Krakowski Rynek Nieruchomości” i portalu KRN.pl wybrali projekty mieszkaniowe, które najlepiej spełniają ich oczekiwania. Tym razem wygrała inwestycja firmy INTER-BUD Developer Wiślane Tarasy 2.0.

Nagrody dla deweloperów

Każda kolejna edycja plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom cieszy się coraz większym zainteresowaniem czytelników. W tym roku odbyła się już 7. Głosy na wybraną inwestycję można było oddawać od 20.03.2020 r., a na początku września ogłoszono wyniki. Tym razem na podium znalazły się trzy projekty:

  • I miejsce – Wiślane Tarasy 2.0, INTER-BUD Developer;
  • II miejsce – Browar Kleparz, Fracthor Development;
  • III miejsce – Ułanów, Dom-Bud

W konkursie brały udział również inne inwestycje, które zdobyły mniejszą ilość głosów:

Wszystkie wyróżniają się nowoczesną bryłą i ciekawym sposobem wykończenia, licznymi udogodnieniami dla mieszkańców oraz dużą ilością zieleni. W kompleksach budynków oprócz lokali mieszkalnych znajdują się różnorodnie zagospodarowane powierzchnie handlowo- usługowe, dzięki którym mieszkańcy mogą zaspokajać wiele codziennych potrzeb, takich jak zrobienie zakupów, wizyta u stomatologa, fryzjera czy kosmetyczki w obrębie osiedla.

Nagroda dla uczestników głosowania

Jak co roku, również teraz, w plebiscycie Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom przyznano jeszcze jedną, dodatkową nagrodę, przeznaczoną dla czytelników. Aby ją otrzymać, oprócz oddania głosu na wybrany projekt mieszkaniowy należało wymyślić dotyczące go hasło reklamowe.

Zwyciężczynią w tej kategorii została pani Sylwia Polar z Krakowa, która zaproponowała hasło „Twój dom – Twoje miejsce – Twoja Przestrzeń”, dotyczące inwestycji Grupy BUMAPrzestrzenie Banacha. Nagrodą jest sofa firmy Nordic Line, sponsorowana przez Mix Meble.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a czytelników zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.  

 

Źródło: KRN.pl | 2020-09-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

powrót do listy artykułów

Komentarze (1)

Anna ⋅ 12-09-2020 | 03:22

Ciekawa jestem kto głosował,bo chyba nie mieszkańcy!!!!Dla mieszkańców,którzy zamieszkali w WT2,zaczęło się pasmo udręki,kłopotów i zmartwień.

Pokaż wszystkie komentarze (1)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźgaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajemgaraże do kupienialokale użytkowe na sprzedaż powiat M. st. Warszawamieszkania na sprzedaż powiat Wałbrzyskilokale użytkowe na wynajem gmina Tczewmieszkania na wynajem gmina Wierzchowodomy na wynajem w Podławkachmieszkania na wynajem w Szlasy-Łopienitychdomy na wynajem w Mogilnie

Deweloperzy

);