Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Konkurs Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom 2020 został rozstrzygnięty

Plebiscyt Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom rozstrzygniety
Plebiscyt Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom 2020 rozstrzygniety

Jak co roku czytelnicy czasopisma „Krakowski Rynek Nieruchomości” i portalu KRN.pl wybrali projekty mieszkaniowe, które najlepiej spełniają ich oczekiwania. Tym razem wygrała inwestycja firmy INTER-BUD Developer Wiślane Tarasy 2.0.

Nagrody dla deweloperów

Każda kolejna edycja plebiscytu Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom cieszy się coraz większym zainteresowaniem czytelników. W tym roku odbyła się już 7. Głosy na wybraną inwestycję można było oddawać od 20.03.2020 r., a na początku września ogłoszono wyniki. Tym razem na podium znalazły się trzy projekty:

  • I miejsce – Wiślane Tarasy 2.0, INTER-BUD Developer;
  • II miejsce – Browar Kleparz, Fracthor Development;
  • III miejsce – Ułanów, Dom-Bud

W konkursie brały udział również inne inwestycje, które zdobyły mniejszą ilość głosów:

Wszystkie wyróżniają się nowoczesną bryłą i ciekawym sposobem wykończenia, licznymi udogodnieniami dla mieszkańców oraz dużą ilością zieleni. W kompleksach budynków oprócz lokali mieszkalnych znajdują się różnorodnie zagospodarowane powierzchnie handlowo- usługowe, dzięki którym mieszkańcy mogą zaspokajać wiele codziennych potrzeb, takich jak zrobienie zakupów, wizyta u stomatologa, fryzjera czy kosmetyczki w obrębie osiedla.

Nagroda dla uczestników głosowania

Jak co roku, również teraz, w plebiscycie Inwestycja Przyjazna Mieszkańcom przyznano jeszcze jedną, dodatkową nagrodę, przeznaczoną dla czytelników. Aby ją otrzymać, oprócz oddania głosu na wybrany projekt mieszkaniowy należało wymyślić dotyczące go hasło reklamowe.

Zwyciężczynią w tej kategorii została pani Sylwia Polar z Krakowa, która zaproponowała hasło „Twój dom – Twoje miejsce – Twoja Przestrzeń”, dotyczące inwestycji Grupy BUMAPrzestrzenie Banacha. Nagrodą jest sofa firmy Nordic Line, sponsorowana przez Mix Meble.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a czytelników zachęcamy do udziału w kolejnej edycji konkursu.  

 

Źródło: KRN.pl | 2020-09-10

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (1)

Anna ⋅ 12-09-2020 | 03:22

Ciekawa jestem kto głosował,bo chyba nie mieszkańcy!!!!Dla mieszkańców,którzy zamieszkali w WT2,zaczęło się pasmo udręki,kłopotów i zmartwień.

Pokaż wszystkie komentarze (1)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźhale i magazyny na sprzedażlokale użytkowe na wynajemdomy na sprzedażlokale użytkowe na wynajem powiat Żnińskilokale użytkowe na sprzedaż powiat Oleskimieszkania na sprzedaż gmina Lipowiec Kościelnymieszkania na wynajem gmina Perzówmieszkania na wynajem w Grabowejmieszkania na sprzedaż w Tyliczudomy na wynajem w Mchówku

Deweloperzy

);