Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Przestrzenie Banacha

2019-12-06


W dzielnicy Krakowa Prądnik Biały grupa BUMA realizuje projekt Przestrzenie Banacha.

W Krakowie na Prądniku Białym powstaje nowe osiedle – Przestrzenie Banacha. Inwestycja będzie oddana do użytku w IV kwartale 2021 r. Jest to nowy projekt mieszkaniowy Grupy BUMA. W ofercie znajdą się 133 mieszkania o powierzchniach od 36 do 94 mkw. Dostępne będą lokale:

 

  • 1-pokojowe o powierzchni do 36 mkw – 6mieszkań;
  • 2-pokojowe o powierzchni od 34 do 52mkw – 66mieszkań;
  • 3-pokojowe o powierzchni od 52 do 71mkw – 45 mieszkań;
  • 4-pokojowe o powierzchni od 72 do 9 mkw – 16 mieszkań.


Osiedle Przestrzenie Banacha to nowa, świetnie zorganizowana i przemyślana przestrzeń do życia, która już wkrótce pojawi się na mapie Krakowa.

Samowystarczalne osiedle dla wymagających


Infrastruktura przestrzeni zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego mieszkańca.
Na terenie osiedla powstanie ogólnodostępny park, rozbudowana sieć tras biegowych, liczne punkty handlowo- usługowe, plac zabaw dla dzieci, ścieżki biegowe, wiele doskonale zaplanowanych miejsc spotkań i wypoczynku mieszkańców.

Przestrzenie Banacha to więcej niż mieszkania – to precyzyjnie zaplanowana, funkcjonalna jednostka, która ma działać jak samowystarczalna dzielnica.


Genialny patron – genialne miejsce do życia


Inwestycja nosi nazwę genialnego krakowskiego matematyka Stefana Banacha dlatego twórcy osiedla, nawiązując do osoby słynnego patrona, z matematyczną precyzją podeszli do stworzenia funkcjonalnej i wyjątkowej przestrzeni do życia, którą pokochają krakowianie.

Przestrzenie Banacha tworzą wzór na wygodne życie

Przemyślana architektura + bliskość natury + walory widokowe + doskonała lokalizacja
 

 

Mieszkania, które oferuje inwestycja odpowiedzą zarówno potrzebom rodzin, jak i singli. Zróżnicowany metraż, dostępne komórki lokatorskie oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe – każdy znajdzie w ofercie inwestycji, to na czym najbardziej mu zależy. Doskonała lokalizacja osiedla to przede wszystkim spokojne, zielone tereny, na których w niedalekiej przyszłości poprowadzona zostanie linia tramwajowa do centrum, z przystankiem zlokalizowanym tuż przy inwestycji. Osiedle zostanie wybudowane na wzniesieniu z widokiem na panoramę Krakowa. Usytuowanie na wzgórzu to także tak bardzo poszukiwany w Krakowie komfort odpowiedniej wentylacji. Tu można odetchnąć pełną piersią.

 

Oferty z tej inwestycji

Powierzchnia Cena Pokoje Piętro Numer ogłoszenia

Źródło: KRN.pl | 2019-12-06

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniamieszkania na sprzedażgaraże do kupienialokale użytkowe na wynajem powiat Słupskimieszkania na wynajem powiat Siemiatyckimieszkania na sprzedaż gmina Mokrskolokale użytkowe na wynajem gmina Stopnicadomy na wynajem w Korzekwicachdomy na sprzedaż w Wielkiedomy na sprzedaż w Ładzie

Deweloperzy

);