Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Wiślane Tarasy 2.0 - spokojna enklawa w dobrej lokalizacji

2017-09-12

Wiślane Tarasy 2.0 - spokojna enklawa w dobrej lokalizacji


W Krakowie spółka Inter-Bud Developer przygotowuje inwestycję mieszkaniową Wiślane Tarasy 2.0, zlokalizowaną przy ul. Grzegórzeckiej.

Kraków:

Wiślane Tarasy to kompleks 5 budynków wielorodzinnych o nowoczesnej, futurystycznej formie. Charakterystycznym elementem projektu są przestronne tarasy, którym inwestycja zawdzięcza swoją nazwę. Obiekt został zaprojektowany w taki sposób, by harmonijnie komponował się z otaczającym go, nadwiślańskim krajobrazem. Jednocześnie formą nawiązuje do największych światowych metropolii.

Zróżnicowana oferta obejmuje zarówno 1-pokojowe kawalerki, popularne mieszkania 2-pokojowe, jak i przestronne lokale zawierające 3 lub 4 pokoje. Metraże poszczególnych mieszkań zaczynają się od 25,94 mkw., a kończą na 200,91 mkw.

Inwestor zadba o szeroko rozumiane bezpieczeństwo mieszkańców. Na terenie inwestycji powstaną wydzielone strefy ruchu pieszego, mieszkania zostaną wyposażone w system inteligentnego klucza, a teren obiektu będzie objęty całodobowym monitoringiem i ochroną. Dodatkowe zabezpieczenie zapewni kontrolowanie strefy wjazdu i dostępu. Swoją pomoc mieszkańcom zaoferuje także concierge.

Osoby dbające o zdrowie i prowadzące aktywny tryb życia będą mogły spędzać swój wolny czas, korzystając z basenu, siłowni, jacuzzi oraz miejsc przystosowanych do uprawiania nordic walking. Na terenie inwestycji zostanie utworzona również sauna. Sąsiedzkiej integracji będzie sprzyjać wielofunkcyjna sala z możliwością wynajęcia. Do dyspozycji mieszkańców zostaną oddane również piwniczka na wino oraz mini cygaro club. Z myślą o najmłodszych powstanie plac zabaw i klub dla dzieci.

Kolejny walor inwestycji to oryginalnie zagospodarowane tereny zielone. Pozwolą one odpocząć od wielkomiejskiego gwaru, mimo że inwestycja została zlokalizowana w centrum miasta. Wiosną i latem mieszkańcy będą wypoczywać wśród roślin pnących i nowoczesnych fontann, zaprojektowanych w formie kul i gejzerów. Nietypową atrakcją staną się konstrukcje, tworzące przyjazny dla zdrowia mikroklimat, dzięki dobraniu odpowiedniej roślinności i rozpylaniu solnego aerozolu. W chłodne dni kontakt z przyrodą zapewnią mieszkańcom ogrody zimowe.

Wiślane Tarasy to inwestycja przyjazna kierowcom. Właściciele samochodów będą mogli skorzystać z szerokich miejsc parkingowych, a także ze stacji do ładowania EV i ręcznej myjni samochodowej. Miłośnicy rowerów zaś będą mieli do dyspozycji rowerownię i specjalne wieszaki na rowery. Przewidziano także miejsce na motory oraz wózkownię.

Planowany termin oddania inwestycji do użytkowania to II kw. 2019 r. Ceny mieszkań wahają się od 7,7 do 15 tys. zł.
 

Źródło: KRN.pl | 2017-09-12

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Ostatnie biura w OVO Wrocław....
Mój Dom Etap IV
Oaza Bronowice
Villa sento
Osiedle Klonowe 14
Sand Hotel ****

Ostatnie biura w OVO Wrocław....

Wrocław, Krzyki, ul. Podwale 

Mój Dom Etap IV

Kraków, Dębniki, ul. Obozowa 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Osiedle Klonowe 14

Wieliczka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl