Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

OJCOWSKA PARK, Zielonki

2020-02-03


Ojcowska Park to inwestycja, która uświetni przestrzeń podkrakowskich Zielonek. Nowoczesne i stylowe, rodem z American dream osiedle domów jednorodzinnych, będzie realizowane w IV etapach, a oddanie pierwszego z nich jest planowane na 31 stycznia 2021 r.

Spośród nieruchomości klienci będą mieli do wyboru domy jednorodzinne:

  • w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 138 mkw lub 142 mkw,
  • w zabudowie wolnostojącej o powierzchni 110 mkw, w dwóch typach.


Azyl w gronie najbliższych sąsiadów


Domy w inwestycji zachwycają nie tylko ponadczasowym, eleganckim designem. To doskonała opcja dla ceniących sobie bezpieczeństwo rodzin z dziećmi, spokojnych par i singli. Do dyspozycji mieszkańców zorganizowany został park o powierzchni ponad 1 hektara. Na ogrodzonym terenie inwestycji Ojcowska Park znajduje się plac zabaw, boisko wielofunkcyjne, strefa wypoczynku z hamakami, ogrody: sensoryczny i owocowy. Zaplanowano tutaj miejsce do organizowania ognisk, zimą zaś dzieci można zabrać na górkę saneczkową.

Wykonawca inwestycji Nokturn Deweloper zadbał o każdy szczegół dotyczący zagospodarowania terenu inwestycji, a opieka nad częściami wspólnymi została powierzona profesjonalnej firmie zarządzającej nieruchomościami.

Ogromnym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. To doskonała opcja dla tych, którzy pracując w mieście, pragną spędzić spokojne wieczory z dala od tętniących życiem ulic. Granice administracyjne Krakowa oddalone są o niespełna 200 m, a do miasta można szybko i wygodnie dojechać nie tylko własnym autem, ale też komunikacją miejską dzięki bliskości pętli autobusowej. Jedynie 1,7 km od osiedla znajduje się publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy spożywcze i centra handlowe.


Wygoda, komfort, bezpieczeństwo


Dzięki zamontowanemu ogrzewaniu podłogowemu, deweloper zapewnił nowym nabywcom nieruchomości komfort i wygodę. W każdym domu zamontowana zostanie instalacja klimatyzacyjna, z którą niestraszne upalne lato. Zastosowano również system rekuperacji, zmniejszający koszty utrzymania nieruchomości oraz obciążenie środowiska naturalnego. W każdym budynku zamontowany zostanie ponadto centralny odkurzacz. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, zadbano też o zapewnienie instalacji alarmowej.

W zależności od wyboru do domu może przynależeć ogródek, taras a nawet lokal użytkowy.  

 

Źródło: KRN.pl | 2020-02-03

Skontaktuj się z ogłoszeniodawcą

Prześlij mi kopię e-maila

Powiadamiaj mnie o podobnych ofertach

Wyrażam zgodę na otrzymywanie elektronicznego biuletynu KRN.pl. oraz na przetwarzanie moich danych osobowych ( regulamin ) w celach marketingowych przez KRN media sp. z o.o.i spółki powiązane oraz partnerów handlowych.

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażdomy na wynajemlokale użytkowe na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat M. Dąbrowa Górniczadomy na sprzedaż powiat Łobeskimieszkania na wynajem gmina Brzeźniolokale użytkowe na sprzedaż gmina Pilznomieszkania na sprzedaż w Borzyminiedomy na sprzedaż w Dziekszyndomy na sprzedaż w Oporów-Kolonii

Deweloperzy

);