Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Piasta Towers Budynek 2 - wielkomiejski projekt

2017-05-11


W IV kwartale 2018 r. do użytkowania zostanie oddana inwestycja w krakowskich Mistrzejowicach. Przy ul. Piasta Kołodzieja jest realizowany nowy projekt mieszkaniowy.

Kraków:

Zainteresowani zakupem mieszkania na osiedlu Piasta Towers będą mieli do wyboru mieszkania o różnorodnych powierzchniach i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Koncepcja architektoniczna została opracowana przez specjalistów w taki sposób, by odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby poszczególnych klientów.

Powstające przy ul. Piasta Kołodzieja osiedle Piasta Towers zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do niezbędnej infrastruktury towarzyszącej. W ramach zabudowy powstanie obiekt rekreacyjno-sportowy, gdzie będzie można podjąć ulubioną aktywność fizyczną lub odpocząć w specjalnie wydzielonej strefie relaksu i rekreacji. Atutem inwestycji są przestronne tereny zielone z obiektami małej architektury oraz placem zabaw dla najmłodszych. Oryginalnym pomysłem, jaki pojawił się w rozwiązaniach wykorzystanych do uatrakcyjnienia przestrzeni wspólnych, są ścieżki zdrowia dedykowane osobom myślącym o regeneracji i spokojnym wypoczynku. Ponadto w inwestycji zapewniono dostęp do lokali handlowo-usługowych oraz sklepów czy restauracji. Oprócz tego dogodna lokalizacja osiedla Piasta Towers pozwala na sprawne przemieszczanie się w wybrane rejony Krakowa. Szybki dojazd do centrum, możliwy dzięki sprawnie działającej tutaj komunikacji miejskiej, ułatwi korzystanie z bogatej oferty miasta i atutów wynikających z mieszkania w aglomeracji.

Prowadzone przez wielokrotnie nagradzaną firmę INTER-BUD przedsięwzięcie mieszkaniowe wyróżnia się nie tylko oryginalną przestrzenią wspólną, ale przede wszystkim precyzją i troską o formę architektoniczną. Tym, za co doceniano dewelopera w dotychczas zrealizowanych projektach była konsekwencja przyświecająca podejmowanym działaniom budowlanym. Cechą wyróżniającą inwestora na tle innych, jest tworzenie własnej infrastruktury socjalnej.

Mieszkania dostępne w aktualnej ofercie na osiedlu Piasta Towers to lokale mieszczące się w pierwszych dwóch 10-kondygnacyjnych budynkach. Ich metraże kształtują się w granicach 27 – 102 mkw., a liczba pomieszczeń zawiera się w przedziale od 1 do 5 pokoi. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie także garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi, natomiast na zewnątrz ulokowany będzie parking dla rowerzystów i dodatkowy plac parkingowy dla samochodów. Osóby, które zdecydują się na zakup mieszkań porterowych mogą liczyć na własny ogródek, z kolei do lokali usytuowanych na ostatnich kondygnacjach przyporządkowano tarasy.

Ceny mieszkań z inwestycji Piasta Towers rozpoczynają się już od 4 500 zł/mkw. i kwalifikują się do programu MdM.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-05-11

Prezenter inwestycji

Super Oferta

Inwestycja Osiedle Klonowe 11
Panorama Grabówki
Prestige City
Osiedle Piltza - Etap III
Marine Hotel *****
Cystersów 26
Działka na sprzedaż
Oaza Bronowice
Sand Hotel ****
Lokale usługowe
Villa sento
Osiedle Krakowskie

Inwestycja Osiedle Klonowe 11

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Panorama Grabówki

Grabówki 

Prestige City

Kraków, Podgórze 

Osiedle Piltza - Etap III

Kraków, Dębniki, ul. dr. J. Piltza 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Działka na sprzedaż

Kraków, Czyżyny, ul. Sołtysowska  

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Lokale usługowe

Kraków, Prądnik Biały, ul. Bociana 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Osiedle Krakowskie

Kraków, Łagiewniki, skrzyżowaniu ulic... 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl

Strony regionalne - województwa

dolnośląskielubelskiełódzkiemazowieckiepodkarpackiepomorskieświetokrzyskiewielkopolskiekujawsko-pomorskielubuskiemałopolskieopolskiepodlaskieśląskiewarminsko-mazurskiezachodniopomorskie

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźdomy do kupieniakamienice do kupieniakamienice poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat M. Krosnodomy na wynajem powiat Górowskidomy na sprzedaż gmina Wierzchlasdomy na wynajem gmina Nidzicadomy na wynajem w Świętosławiemieszkania na sprzedaż w Tekliniedomy na sprzedaż w Gliniany Las

Deweloperzy