Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


prezenter inwestycji Prezenter inwestycji

Piasta Towers Budynek 2 - wielkomiejski projekt

2017-05-11


W IV kwartale 2018 r. do użytkowania zostanie oddana inwestycja w krakowskich Mistrzejowicach. Przy ul. Piasta Kołodzieja jest realizowany nowy projekt mieszkaniowy.

Kraków:

Zainteresowani zakupem mieszkania na osiedlu Piasta Towers będą mieli do wyboru mieszkania o różnorodnych powierzchniach i funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń. Koncepcja architektoniczna została opracowana przez specjalistów w taki sposób, by odpowiedzieć na zróżnicowane potrzeby poszczególnych klientów.

Powstające przy ul. Piasta Kołodzieja osiedle Piasta Towers zapewni przyszłym mieszkańcom dostęp do niezbędnej infrastruktury towarzyszącej. W ramach zabudowy powstanie obiekt rekreacyjno-sportowy, gdzie będzie można podjąć ulubioną aktywność fizyczną lub odpocząć w specjalnie wydzielonej strefie relaksu i rekreacji. Atutem inwestycji są przestronne tereny zielone z obiektami małej architektury oraz placem zabaw dla najmłodszych. Oryginalnym pomysłem, jaki pojawił się w rozwiązaniach wykorzystanych do uatrakcyjnienia przestrzeni wspólnych, są ścieżki zdrowia dedykowane osobom myślącym o regeneracji i spokojnym wypoczynku. Ponadto w inwestycji zapewniono dostęp do lokali handlowo-usługowych oraz sklepów czy restauracji. Oprócz tego dogodna lokalizacja osiedla Piasta Towers pozwala na sprawne przemieszczanie się w wybrane rejony Krakowa. Szybki dojazd do centrum, możliwy dzięki sprawnie działającej tutaj komunikacji miejskiej, ułatwi korzystanie z bogatej oferty miasta i atutów wynikających z mieszkania w aglomeracji.

Prowadzone przez wielokrotnie nagradzaną firmę INTER-BUD przedsięwzięcie mieszkaniowe wyróżnia się nie tylko oryginalną przestrzenią wspólną, ale przede wszystkim precyzją i troską o formę architektoniczną. Tym, za co doceniano dewelopera w dotychczas zrealizowanych projektach była konsekwencja przyświecająca podejmowanym działaniom budowlanym. Cechą wyróżniającą inwestora na tle innych, jest tworzenie własnej infrastruktury socjalnej.

Mieszkania dostępne w aktualnej ofercie na osiedlu Piasta Towers to lokale mieszczące się w pierwszych dwóch 10-kondygnacyjnych budynkach. Ich metraże kształtują się w granicach 27 – 102 mkw., a liczba pomieszczeń zawiera się w przedziale od 1 do 5 pokoi. Do dyspozycji mieszkańców oddany zostanie także garaż podziemny z miejscami postojowymi oraz komórkami lokatorskimi, natomiast na zewnątrz ulokowany będzie parking dla rowerzystów i dodatkowy plac parkingowy dla samochodów. Osóby, które zdecydują się na zakup mieszkań porterowych mogą liczyć na własny ogródek, z kolei do lokali usytuowanych na ostatnich kondygnacjach przyporządkowano tarasy.

Ceny mieszkań z inwestycji Piasta Towers rozpoczynają się już od 4 500 zł/mkw. i kwalifikują się do programu MdM.

 

Źródło: KRN.pl | 2017-05-11

Prezenter inwestycji

Super Oferta

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...
Słoneczny Zakątek
Aleja Zbożowa etap III, IV
Nowe Mieszkania w Czyżynach
Sand Hotel ****
Cystersów 26
Villa sento
Marine Hotel *****
Projekt inwestycyjny -...
Kamienica Retmana
Oaza Bronowice
Działki budowlane o...

ul. Wielicka - Rydygiera Etap...

Kraków, Bieżanów-Prokocim, ul. L.... 

Słoneczny Zakątek

Kraków, Dębniki, ul. gen. S.... 

Aleja Zbożowa etap III, IV

Wieliczka, ul. Zbożowa 

Nowe Mieszkania w Czyżynach

Kraków, Czyżyny, ul. F. Hynka 

Sand Hotel ****

Kołobrzeg, ul. Zdrojowa 

Cystersów 26

Kraków, Grzegórzki, ul. Cystersów 

Villa sento

Kraków, ul. Zbrojarzy 

Marine Hotel *****

Kołobrzeg, ul. A. Sułkowskiego 

Projekt inwestycyjny -...

Rabka-Zdrój, ul. Orkana 

Kamienica Retmana

Kraków, Zwierzyniec, ul. M. Stachowicza 

Oaza Bronowice

Kraków, Bronowice, ul. Stańczyka 

Działki budowlane o...

VILPARK Charzyno (woj.... 
Super oferta: / poprzednia następna

Biuletyn KRN.pl