Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 74613 projektów Planów Gospodarki Odpadami przygotowanych przez sejmiki wojewódzkie otrzymało pozytywną opinię Ministerstwa Środowiska.
czytajOdbyło się uroczyste otwarcie zmodernizowanego stadionu w Besku. Prace prowadzone były w ramach projektu „Czas na sport – remont obiektów sportowych w Besku”.
czytaj16 lipca ruszyła oficjalnie przebudowa stadionu przy al. Piłsudskiego. Powiększony zostanie sektor kibiców gości ze 150 do 600 miejsc.
czytaj19 lipca oficjalnie rozpoczęła się budowa sali sportowej przy szkole podstawowej w Budziwoju.
czytaj19 lipca została podpisana umowa na realizację projektu budowy Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów w Kielcach.
czytajTrwa największa od lat inwestycja drogowa w Bydgoszczy, czyli budowa Trasy Uniwersyteckiej z nową przeprawą przez Brdę.
czytajPrzy ul. Gronowskiej w Lesznie zakończyła się budowa mieszkań socjalnych. To ostatnie takie mieszkania, które powstały w tym miejscu.
czytajRozpoczęły się prace związane z wymianą dachu nad Kinem Komenda w Ostrowie Wielkopolskim. Koszt inwestycji to 232 tys. zł.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciainne nieruchomości na wynajemdomy na sprzedaż powiat Nowodworskidomy na wynajem powiat Puckimieszkania na wynajem gmina Dubienkamieszkania na wynajem gmina Goczałkowice-Zdrójdomy na wynajem w Brynicydomy na sprzedaż w Łężycachdomy na wynajem w LipiachDeweloperzy