Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Przejście podziemne za rok

2012-07-23

Przejście podziemne za rok

Budowa podziemnego przejścia pod skrzyżowaniem al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza w Białymstoku rozpocznie się dopiero za rok.

Budowa podziemnego przejścia na skrzyżowaniu al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza w Białymstoku rozpocznie się dopiero za rok. Pierwotnie inwestycja miała ruszyć w tym roku. Wykonawca mógł rozpocząć prace w sierpniu, lecz wiązałoby się to z ryzykiem, że prace nie zostaną zakończone przed zimą. Gdyby tak się stało, centrum miasta byłoby przez całą zimę nieprzejezdne. Stąd na 90 proc. przebudowa skrzyżowania ruszy w przyszłe wakacje, tak, by razem z zakończeniem wszystkich prac oddać do użytku to newralgiczne miejsce w mieście – zaznaczał dyrektor Zarządu Dróg i Inwestycji Miejskich Janusz Ostrowski.

W ramach projektu zmodernizowane będzie podziemne przejście oraz dwa centra przesiadkowe dla autobusów w rejonie ul. Sienkiewicza (między skrzyżowaniem ulic Piłsudskiego i Jurowiecką), a także wyremontowane zostaną ul. Sienkiewicza i al. Piłsudskiego.

Źródło: KRN.pl | 2012-07-23

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniamieszkania na wynajemkamienice na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Pajęczańskilokale użytkowe na wynajem powiat Gostynińskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Łącznamieszkania na sprzedaż gmina Czarny Bórdomy na sprzedaż w Wielkim Leźniemieszkania na sprzedaż w Zbiersk-Koloniidomy na wynajem w Rozwalewo

Deweloperzy

);