Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 65726 listopada w stołecznym ratuszu ogłoszona zostanie najbardziej korzystna oferta złożona w postępowaniu o koncesję na budowę i eksploatację wiat przystankowych w mieście.
czytajWładze Małopolski ogłosiły konkurs na koncepcję urbanistyczno-architektoniczną Centrum Muzyki w Krakowie.
czytajJakie są główne korzyści dla Krakowa płynące z organizacji EURO 2012 w Polsce?
czytaj21 listopada br. radni Krakowa podjęli decyzję o podwyższeniu cen biletów za przejazd komunikacją miejską.
czytajMazowsze, a za nim Śląsk, Dolny Śląsk i Małopolska to regiony, które są najbardziej pożądanymi terenami inwestycyjnymi w Polsce.
czytajNowy stadion narodowy w Tokio będzie mieścić 80-100 tys. widzów, ma mieć ruchomy dach, a także ruchomy dolny poziom trybun.
czytajCzy na terenie zabytkowego Kazimierza, dzielnicy kawiarni i pubów, powstanie Park Kulturowy? Będzie to już drugi taki obszar w Krakowie.
czytaj21 listopada br. radni bez poprawek przyjęli projekt uchwały dotyczącej Programu Ograniczania Niskiej Emisji dla Miasta Krakowa.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na sprzedażmieszkania na zamianęlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat Janowskimieszkania na sprzedaż powiat Oleckimieszkania na sprzedaż gmina Jerzmanowadomy na sprzedaż gmina Ząbkowice Śląskiemieszkania na sprzedaż w Ciechnowiedomy na wynajem w Józefowiemieszkania na sprzedaż w CzyżewieDeweloperzy