Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 655Mimo że w tym roku władze miasta przeznaczą na świąteczne iluminacje ok. 200 tys. zł, miasto ma wyglądać gustownie i wyjątkowo.
czytajDzięki nowym lampom solarnym niedawno uruchomionym w Wojewódzkim Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Lublińcu, placówka zaoszczędzi ok. 100 tys. zł rocznie.
czytaj30 listopada br. pierwsi lokatorzy otrzymali z rąk prezydenta Ryszarda Grobelnego klucze do nowych mieszkań komunalnych na Naramowicach.
czytajWedług informacji podanych przez Ministerstwo Skarbu Państwa, jeszcze w tym roku zostanie zawiązana spółka realizująca projekt Inwestycje Polskie.
czytajPowstaje jeden z najbardziej nowoczesnych systemów ochrony przeciwpowodziowej w Europie. Dane pomogą wybrać bezpieczne miejsce pod budowę domu.
czytaj29 listopada br. podpisano umowę dotyczącą przekazania dofinansowania projektu modernizacji Teatru Muzycznego i Filharmonii Lubelskiej.
czytaj27 listopada z 15-miesięcznym opóźnieniem został oddany do użytku 15-kilometrowy odcinek obwodnicy Żyrardowa.
czytajRadni Rady Miejskiej Grudziądza podjęli uchwałę o stawkach podatku od nieruchomości na najbliższy rok.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe poszukiwane do wynajęciagaraże do kupieniahale i magazyny na wynajemmieszkania na wynajem powiat Łobeskilokale użytkowe na wynajem powiat Przysuskilokale użytkowe na sprzedaż gmina Rogoźnodomy na sprzedaż gmina Wejherowodomy na sprzedaż w Grzybiemieszkania na sprzedaż w Ratajachdomy na wynajem w DąbrowejDeweloperzy