Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 1281Kilka lat temu można było kupić część krzyżackiej warowni w Sztumie. Teraz oferta samorządu dotyczy całego wzgórza zamkowego.
czytajJeszcze pod koniec tego miesiąca władze miasta i PKP ogłoszą międzynarodowy konkurs na przebudowę wrocławskiego Dworca Głównego. PKP musi wyremontować ten obiekt do 2012 r.
czytajWe Wrocławiu właśnie rozpoczyna się budowa nowego obiektu przy ul. Hubskiej u zbiegu z Glinianą. Będzie to ośmiokondygnacyjny budynek mieszkalno-biurowy.
czytajNajpierw zakupy w Galerii Odra, potem mecz piłkarski, a na koniec wieczoru seans w kinie. Dzięki pomysłowi studenta z Wodzisławia miasto chce przeprowadzić inwestycję marzeń.
czytajJak wynika z wyroku z 29 stycznia 2008 r. Sądu Okręgowego w Płocku, właścicielem ziemi, na której znajduje się muzealny dworek w Żelazowej Woli, jest od 31 maja 1955 r. Skarb Państwa.
czytajW jednym akcie notarialnym można zawrzeć nawet kilka umów przekształcających mieszkania lokatorskie w odrębną własność. Lokatorzy mogą przyspieszyć procedurę przekształcania swoich mieszkań we własność, podpisując kilka umów w jednym akcie notarialnym.
czytajW ciągu pięciu miesięcy koszt budowy domu spadł o 6 proc., do poziomu z maja 2007 r. Spadek ten jest jednak chwilowy, bo ceny usług ekip budowlanych znowu zaczną rosnąć.
czytajDo końca I kwartału zarząd albo zarządca wspólnoty musi zwołać zebranie ogółu właścicieli. Gdyby tego nie zrobił, coroczne zebranie może zwołać każdy z właścicieli – nawet ten, który posiada minimalny udział w nieruchomości wspólnej.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódździałki na wynajemdomy na zamianęgaraże na wynajemlokale użytkowe na wynajem powiat Dzierżoniowskidomy na sprzedaż powiat Nowotarskimieszkania na wynajem gmina Dłutówmieszkania na wynajem gmina Trzebiechówdomy na sprzedaż w Wieścicachdomy na wynajem w Pisarzowicachmieszkania na sprzedaż w BudkowieDeweloperzy