Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Euro dla Małopolski

2008-02-19

Euro dla Małopolski

Członkowie zarządu województwa małopolskiego podpisali pierwszych 16 umów o wartości 216 mln euro na inwestycje dla rozwoju regionu.

Członkowie zarządu województwa małopolskiego podpisali 14 lutego pierwszych 16 umów o wartości 216 mln euro na inwestycje dla rozwoju regionu.

Jak informuje „Gazeta Krakowska”, dotacje z Unii Europejskiej otrzyma m.in. Uniwersytet Jagielloński – na budowę nowoczesnego kompleksu nauki języków Paderevianum II, Papieska Akademia Teologiczna – na dokończenie budowy biblioteki, Muzeum AK – na przebudowę swojej dotychczasowej siedziby. Dzięki środkom unijnym powstanie także Małopolski Ogród Sztuki w Krakowie, Muzeum Tadeusza Kantora i siedziby Cricoteki oraz Muzeum Sztuki Współczesnej na terenach dawnej fabryki Oskara Schindlera.

W latach 2007-2013 Małopolska może wydać na drogi, szkoły, szpitale czy oczyszczalnie ścieków 1,29 mld unijnych euro – dodaje gazeta.

Źródło: „Gazeta Krakowska” 15.02.2008 | 2008-02-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupienialokale użytkowe na wynajemmieszkania na zamianęlokale użytkowe na sprzedaż powiat Brodnickidomy na sprzedaż powiat Kępińskidomy na wynajem gmina Strzelce Opolskiemieszkania na wynajem gmina Poronindomy na wynajem w Krzeczkowiedomy na wynajem w Sarnachmieszkania na wynajem w Liskowatych

Deweloperzy

);