Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Banki Ziemi na Śląsku

2008-02-19

Banki Ziemi na Śląsku

W Dąbrowie Górniczej ruszył bezpłatny Bank Ziemi. W Polsce takie banki działają m.in. w Rybniku, Zielonej Górze i w Bolesławcu.

W Dąbrowie Górniczej ruszył bezpłatny Bank Ziemi – informuje „Dziennik Zachodni”. W Polsce takie banki działają m.in. w Rybniku, Zielonej Górze i w Bolesławcu.

Bank gromadzi nie tylko oferty sprzedaży miejskich gruntów, ale także gotowych na zmianę właściciela działek i zabudowań prywatnych – czytamy dalej. Dzięki temu chętni do inwestowania mają ułatwiony wybór. Obecnie w dąbrowskim banku znajduje się sześć ofert, z którymi można się zapoznać telefonicznie, ale wkrótce, po przebudowie miejskiej strony internetowej, informacje pojawią się także w sieci.

Jedynym warunkiem umieszczenia oferty w Banku Ziemi jest przeznaczenie nieruchomości na działalność gospodarczą (zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego) w sferze np. produkcji, usług, handlu, budowy hoteli czy zorganizowanego budownictwa mieszkaniowego. Jak podaje dziennik, oferta zamieszczana jest bezpłatnie na podstawie pisemnego zgłoszenia właściciela nieruchomości.

Źródło: „Dziennik Zachodni” 15.02.2008 | 2008-02-19

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźmieszkania na sprzedażgaraże na wynajeminne nieruchomości na zamianędomy na sprzedaż powiat Nowomiejskidomy na sprzedaż powiat Braniewskimieszkania na sprzedaż gmina Golczewomieszkania na wynajem gmina Nowy Targmieszkania na wynajem w Dąbrówcedomy na sprzedaż w Korniedomy na sprzedaż w Czerewkach

Deweloperzy

);