zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, - Strona 8

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 40.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.00m2

Grzegórzki/Dąbie, ul. Dąbska 1 pokoje· piętro: 1 z 5 · 40.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.00m2
Dąbska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2VlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 53.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 53.00m2

Podgórze, ul. Nadwiślańska 2 pokoje· piętro: 3 z 5 · 53.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 53.00m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 50.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 50.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Dobrego Pasterza 2 pokoje· piętro: 7 z 7 · 50.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

62 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 50.00m2
Dobrego Pasterza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE3LzAxYmExN2NhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 18.50m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 18.50m2

Prądnik Biały/Żabiniec, ul. Pielęgniarek 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 18.50 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

1 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 18.50m2
Pielęgniarek
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 51.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 51.00m2

Podgórze, ul. Nadwiślańska 2 pokoje· piętro: 2 z 4 · 51.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

4 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 51.00m2
Nadwiślańska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE0LzAxYjgxNDc3XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 90.00m2

Dębniki/Ludwinów, ul. Monte Cassino 3 pokoje· piętro: 3 z 4 · 90.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

6 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

72 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 90.00m2
Monte Cassino
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE2LzAxYjgxNjU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 120.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 120.00m2

Podgórze, ul. Przedwiośnie 4 pokoje· piętro: 2 z 4 · 120.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

7 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

59 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 120.00m2
Przedwiośnie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ExLzAxYjhhMWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 41.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 41.00m2

Stare Miasto, ul. Westerplatte 1 pokoje· piętro: parter z 3 · 41.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 41.00m2
Westerplatte
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdiLzAxYjg3YjJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 80.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 80.00m2

Prądnik Biały, ul. J. Chełmońskiego 4 pokoje· piętro: parter z 2 · 80.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

7 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

94 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 80.00m2
J. Chełmońskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2VlLzAxYjhlZWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 48.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Zaułek Wileński 2 pokoje· piętro: 3 z 10 · 48.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

60 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 48.00m2
Zaułek Wileński
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MyLzAxYjljMjE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 63.13m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 63.13m2

Nowa Huta 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 63.13 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 63.13m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgzLzAxYjg4MzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 49.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 49.00m2

Krowodrza, ul. Zbożowa 3 pokoje· piętro: 3 z 5 · 49.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 49.00m2
Zbożowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 188.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 188.00m2

Zwierzyniec, ul. Podłącze 0 pokoje· piętro: 1 z 3 · 188.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

9 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
9.99
Mieszkanie Kraków 188.00m2
Podłącze
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzQ3XzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 48.27m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 48.27m2

Bronowice, ul. S. Przybyszewskiego 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 48.27 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 48.27m2
S. Przybyszewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Podgórze 2 pokoje· piętro: 2 z 3 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 40.70m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 40.70m2

Mistrzejowice, ul. Bohaterów Września 2 pokoje· piętro: 8 z 8 · 40.70 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

74 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

88 %
88 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 40.70m2
Bohaterów Września
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Zwierzyniec/Salwator, ul. W. Syrokomli 2 pokoje· piętro: 4 z 5 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

83 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.00m2
W. Syrokomli
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 39.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 39.00m2

Stare Miasto/Śródmieście, ul. Piekarska 0 pokoje· piętro: 3 z 4 · 39.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 400 złdo schowka

Dodaj do schowka

113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 39.00m2
Piekarska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 45.20m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 45.20m2

Czyżyny, ul. Sołtysowska 2 pokoje· piętro: 2 z 5 · 45.20 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

51 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 45.20m2
Sołtysowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMmEyXzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 90.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 90.00m2

Krowodrza, al. Kijowska 0 pokoje· piętro: 17 z 17 · 90.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

54 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 90.00m2
Kijowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzk0LzAxYjk5NGM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 72.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 72.00m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Jesionowa 3 pokoje· piętro: 1 z 3 · 72.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

68 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 72.00m2
Jesionowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.90m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 75.90m2

Bieńczyce, ul. Fatimska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 75.90 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 75.90m2
Fatimska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.38m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.38m2

Stare Miasto, ul. Sukiennicza 1 pokoje· piętro: 2 z 7 · 36.38 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 600 złdo schowka

Dodaj do schowka

71 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 36.38m2
Sukiennicza
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Podgórze/Zabłocie 2 pokoje· piętro: 2 z 6 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 100 złdo schowka

Dodaj do schowka

82 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy