zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Mieszkania na wynajem Kraków, Bieńczyce - Strona 1

Mieszkania na wynajem > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Bieńczyce, ul. Kazimierzowskie 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

4 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Kazimierzowskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 24.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 24.00m2

Bieńczyce, ul. Kalinowe 1 pokoje· piętro: parter z 10 · 24.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

1 750 złdo schowka

Dodaj do schowka

73 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 24.00m2
Kalinowe
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MWQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 75.90m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 75.90m2

Bieńczyce, ul. Fatimska 3 pokoje· piętro: 3 z 3 · 75.90 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

3 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 75.90m2
Fatimska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0ODY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 38.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 38.00m2

Bieńczyce, ul. Przy Arce 2 pokoje· piętro: 8 z 10 · 38.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 200 złdo schowka

Dodaj do schowka

58 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 38.00m2
Przy Arce
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 47.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 47.00m2

Bieńczyce, ul. Wysokie 3 pokoje· piętro: 1 z 10 · 47.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

brak oceny

2 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
brak oceny
Mieszkanie Kraków 47.00m2
Wysokie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 20.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 20.00m2

Bieńczyce, ul. Jagiellońskie 1 pokoje· piętro: 4 z 4 · 20.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

1 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

82 %
82 %
9.99
Mieszkanie Kraków 20.00m2
Jagiellońskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM2LzAxYjkzNjgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 46.88m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 46.88m2

Bieńczyce, ul. Albertyńskie 2 pokoje· piętro: 7 z 10 · 46.88 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

1 950 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 46.88m2
Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYjJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 43.70m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 43.70m2

Bieńczyce, ul. Kazimierzowskie 2 pokoje· piętro: 9 z 10 · 43.70 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 43.70m2
Kazimierzowskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYjIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 44.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 44.00m2

Bieńczyce, ul. os. Albertyńskie 2 pokoje· piętro: 1 z 10 · 44.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

2 300 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

94 %
94 %
9.99
Mieszkanie Kraków 44.00m2
os. Albertyńskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IxLzIwLzAxYjEyMDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Mieszkanie Kraków 36.00m2, mieszkanie do wynajęcia

Mieszkanie Kraków 36.00m2

Bieńczyce, ul. Jagiellońskie 2 pokoje· piętro: 2 · 36.00 m2 Mieszkanie do wynajęcia Kraków

9.99

1 800 złdo schowka

Dodaj do schowka

50 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

70 %
70 %
9.99
Mieszkanie Kraków 36.00m2
Jagiellońskie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FjL2Y1LzAxYWNmNWQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Mieszkania do wynajęcia Kraków Bieńczyce
Bieńczyce są najmniejszą częścią administracyjną Krakowa i charakteryzują się zwartą zabudową mieszkaniową skupioną w konkretnych osiedlach. Położenie Bieńczyc wpływa korzystnie na dostęp mieszkańców do komunikacji miejskiej. Mieszkania do wynajęcia w Bieńczycach to najczęściej mieszkania wielopokojowe, przeznaczone dla rodzin lub studentów. Dodatkowo dzielnica ta oferuje jedne z najtańszych mieszkań do wynajęcia w Krakowie.

W Krakowie dostępnych jest 348 ofert mieszkań do wynajęcia. Pośród wszystkich ofert mieszkań na wynajem, potencjalni wynajmujący znajdą mieszkania, o powierzchni od 13.00 m2 do 200.00 m2, w tym:

- mieszkania 1-pokojowe,
- mieszkania 2-pokojowe,
- mieszkania 3-pokojowe,
- mieszkania 4-pokojowe,
- mieszkania 5-pokojowe.

Ceny mieszkań do wynajęcia w Krakowie wynoszą od 950 zł do 25000 zł.
Wynajmujący znajdą najtańsze mieszkania do wynajęcia w Krakowie od 27 zł za m2, z kolei mieszkania luksusuowe do wynajęcia osiągają ceny 152 zł za m2.

Deweloperzy