zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 14

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Mogilany 1 092.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 1 092.00m2

Celiny budowlana · 1 092.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mogilany 1 092.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 1 434.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 1 434.00m2

Celiny budowlana · 1 434.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

9.99

225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

157 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mogilany 1 434.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 784.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 784.00m2

budowlana · 784.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

804 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 784.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 2 353.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 2 353.00m2

budowlana · 2 353.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

1 880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

799 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 2 353.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U4LzAxYjllOGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maszyce 1 326.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maszyce 1 326.00m2

budowlana · 1 326.00 m2 Działka na sprzedaż Maszyce

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Maszyce 1 326.00m2

Maszyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNhLzAxYjkzYWQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Głęboka 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Głęboka 900.00m2

budowlana · 900.00 m2 Działka na sprzedaż Głęboka

9.99

280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

311 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Głęboka 900.00m2

Głęboka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzllLzAxYjk5ZTQ5XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kocmyrzów 675.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kocmyrzów 675.00m2

budowlana · 675.00 m2 Działka na sprzedaż Kocmyrzów

9.99

239 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

354 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kocmyrzów 675.00m2

Kocmyrzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2YyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Wieś Szlachecka 3 395.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Wieś Szlachecka 3 395.00m2

budowlana · 3 395.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Wieś Szlachecka

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowa Wieś Szlachecka 3 395.00m2

Nowa Wieś Szlachecka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Luborzyca 1 642.00m2, działka na sprzedaż

Działka Luborzyca 1 642.00m2

budowlana · 1 642.00 m2 Działka na sprzedaż Luborzyca

9.99

574 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Luborzyca 1 642.00m2

Luborzyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2UxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łososkowice 12 660.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łososkowice 12 660.00m2

rolna · 12 660.00 m2 Działka na sprzedaż Łososkowice

9.99

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łososkowice 12 660.00m2

Łososkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2RlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Żerkowice 5 774.00m2, działka na sprzedaż

Działka Żerkowice 5 774.00m2

rolna · 5 774.00 m2 Działka na sprzedaż Żerkowice

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

61 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Żerkowice 5 774.00m2

Żerkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2RjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 568.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 568.00m2

· 1 568.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

96 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Bibice 1 568.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2RkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Michałowice 841.00m2, działka na sprzedaż

Działka Michałowice 841.00m2

budowlana · 841.00 m2 Działka na sprzedaż Michałowice

9.99

336 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Michałowice 841.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozierów 1 097.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozierów 1 097.00m2

budowlana · 1 097.00 m2 Działka na sprzedaż Kozierów

9.99

330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

301 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kozierów 1 097.00m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2RiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sieciechowice 915.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sieciechowice 915.00m2

budowlana · 915.00 m2 Działka na sprzedaż Sieciechowice

9.99

150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sieciechowice 915.00m2

Sieciechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U3LzAxYjllN2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wilków 7 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wilków 7 700.00m2

budowlana · 7 700.00 m2 Działka na sprzedaż Wilków

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

78 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wilków 7 700.00m2

Wilków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 5 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 5 500.00m2

budowlana · 5 500.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 5 500.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2IyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trojanowice 4 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trojanowice 4 100.00m2

rolna · 4 100.00 m2 Działka na sprzedaż Trojanowice

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

122 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Trojanowice 4 100.00m2

Trojanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UzLzAxYjllM2IzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Narama 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Narama 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Narama

9.99

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Narama 1 500.00m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UxLzAxYjllMWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Narama 1 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Narama 1 400.00m2

budowlana · 1 400.00 m2 Działka na sprzedaż Narama

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Narama 1 400.00m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UxLzAxYjllMWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Przestańsko 1 408.00m2, działka na sprzedaż

Działka Przestańsko 1 408.00m2

budowlana · 1 408.00 m2 Działka na sprzedaż Przestańsko

9.99

198 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

141 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Przestańsko 1 408.00m2

Przestańsko,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2UwLzAxYjllMDRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Więcławska 3 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Więcławska 3 000.00m2

inwestycyjna · 3 000.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Więcławska

9.99

550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wola Więcławska 3 000.00m2

Wola Więcławska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Michałowice 2 081.00m2, działka na sprzedaż

Działka Michałowice 2 081.00m2

budowlana · 2 081.00 m2 Działka na sprzedaż Michałowice

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

216 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Michałowice 2 081.00m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wola Więcławska 5 608.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wola Więcławska 5 608.00m2

budowlana · 5 608.00 m2 Działka na sprzedaż Wola Więcławska

9.99

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

134 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wola Więcławska 5 608.00m2

Wola Więcławska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy