zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 15

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Czułów 8 082.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czułów 8 082.00m2

rolna · 8 082.00 m2 Działka na sprzedaż Czułów

9.99

130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czułów 8 082.00m2

Czułów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZGFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Stoki 7 432.00m2, działka na sprzedaż

Działka Stoki 7 432.00m2

budowlana · 7 432.00 m2 Działka na sprzedaż Stoki

9.99

298 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

40 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Stoki 7 432.00m2

Stoki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZGE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Tropiszów 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Tropiszów 1 200.00m2

budowlana · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Tropiszów

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

166 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Tropiszów 1 200.00m2

Tropiszów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wawrzeńczyce 8 070.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wawrzeńczyce 8 070.00m2

budowlana · 8 070.00 m2 Działka na sprzedaż Wawrzeńczyce

9.99

240 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wawrzeńczyce 8 070.00m2

Wawrzeńczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RjLzAxYjlkYzA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Maciejowice 1 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Maciejowice 1 300.00m2

budowlana · 1 300.00 m2 Działka na sprzedaż Maciejowice

9.99

415 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Maciejowice 1 300.00m2

Maciejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Giebułtów 934.00m2, działka na sprzedaż

Działka Giebułtów 934.00m2

budowlana · 934.00 m2 Działka na sprzedaż Giebułtów

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Giebułtów 934.00m2

Giebułtów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Górna Wieś 1 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Górna Wieś 1 100.00m2

budowlana · 1 100.00 m2 Działka na sprzedaż Górna Wieś

9.99

511 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

465 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Górna Wieś 1 100.00m2

Górna Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzoskwinia 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzoskwinia 2 500.00m2

budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Brzoskwinia

9.99

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brzoskwinia 2 500.00m2

Brzoskwinia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czajowice 2 100.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czajowice 2 100.00m2

rolna · 2 100.00 m2 Działka na sprzedaż Czajowice

9.99

210 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

100 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czajowice 2 100.00m2

Czajowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RhLzAxYjlkYWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Morawica 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Morawica 2 500.00m2

inna · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Morawica

9.99

625 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Morawica 2 500.00m2

Morawica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNkLzAxYjkzZGM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 25 268.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 25 268.00m2

budowlana · 25 268.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

15 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

594 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 25 268.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 833.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 833.00m2

budowlana · 833.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 833.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 10 060.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 10 060.00m2

budowlana · 10 060.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

199 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 10 060.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 1 653.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 1 653.00m2

budowlana · 1 653.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

992 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 1 653.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 7 227.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 7 227.00m2

budowlana · 7 227.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

4 336 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

600 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 7 227.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NjLzAxYjljYzFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pękowice 3 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pękowice 3 900.00m2

rolna · 3 900.00 m2 Działka na sprzedaż Pękowice

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pękowice 3 900.00m2

Pękowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MzLzAxYjljM2ZjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Poskwitów 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Poskwitów 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Poskwitów

9.99

290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

145 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Poskwitów 2 000.00m2

Poskwitów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IzLzAxYjhiMzY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Mogilany 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 1 700.00m2

budowlana · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

352 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mogilany 1 700.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FjLzAxYjlhY2I2XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Dziekanowice 3 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Dziekanowice 3 200.00m2

rolna · 3 200.00 m2 Działka na sprzedaż Dziekanowice

9.99

85 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

27 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Dziekanowice 3 200.00m2

Dziekanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Góra 600.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Góra 600.00m2

budowlana · 600.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Góra

9.99

120 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowa Góra 600.00m2

Nowa Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Nowa Góra 1 540.00m2, działka na sprzedaż

Działka Nowa Góra 1 540.00m2

budowlana · 1 540.00 m2 Działka na sprzedaż Nowa Góra

9.99

185 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

120 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Nowa Góra 1 540.00m2

Nowa Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sieciechowice 2 505.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sieciechowice 2 505.00m2

budowlana · 2 505.00 m2 Działka na sprzedaż Sieciechowice

9.99

375 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

150 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sieciechowice 2 505.00m2

Sieciechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sułkowice 10 198.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sułkowice 10 198.00m2

budowlana · 10 198.00 m2 Działka na sprzedaż Sułkowice

9.99

870 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

85 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sułkowice 10 198.00m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Złotniki 3 285.00m2, działka na sprzedaż

Działka Złotniki 3 285.00m2

budowlana · 3 285.00 m2 Działka na sprzedaż Złotniki

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

137 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Złotniki 3 285.00m2

Złotniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IyLzAxYjliMmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy