zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 12

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Mogilany 2 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Mogilany 2 500.00m2

Celiny budowlana · 2 500.00 m2 Działka na sprzedaż Mogilany

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

80 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Mogilany 2 500.00m2

Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Masłomiąca 1 274.00m2, działka na sprzedaż

Działka Masłomiąca 1 274.00m2

budowlana · 1 274.00 m2 Działka na sprzedaż Masłomiąca

9.99

315 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

247 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Masłomiąca 1 274.00m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzozówka Korzkiewska 6 793.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzozówka Korzkiewska 6 793.00m2

budowlana · 6 793.00 m2 Działka na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

191 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brzozówka Korzkiewska 6 793.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czułówek 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czułówek 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Czułówek

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

125 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Czułówek 2 000.00m2

Czułówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NmLzAxYjljZjY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Słomniki 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Słomniki 1 700.00m2

budowlano-rolna · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Słomniki

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Słomniki 1 700.00m2

Słomniki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4Nzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Cianowice Duże 3 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Cianowice Duże 3 500.00m2

· 3 500.00 m2 Działka na sprzedaż Cianowice Duże

9.99

105 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

30 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Cianowice Duże 3 500.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMmY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Węgrzce 1 184.00m2, działka na sprzedaż

Działka Węgrzce 1 184.00m2

budowlana · 1 184.00 m2 Działka na sprzedaż Węgrzce

9.99

770 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

650 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Węgrzce 1 184.00m2

Węgrzce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMmY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Masłomiąca 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Masłomiąca 1 700.00m2

budowlana · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Masłomiąca

9.99

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

350 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Masłomiąca 1 700.00m2

Masłomiąca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 10 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 10 400.00m2

budowlana · 10 400.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

4 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 10 400.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Garlica Murowana 3 748.00m2, działka na sprzedaż

Działka Garlica Murowana 3 748.00m2

rolna · 3 748.00 m2 Działka na sprzedaż Garlica Murowana

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

93 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Garlica Murowana 3 748.00m2

Garlica Murowana,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Iwanowice Włościańskie 15 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Iwanowice Włościańskie 15 000.00m2

budowlana · 15 000.00 m2 Działka na sprzedaż Iwanowice Włościańskie

9.99

1 330 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

89 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Iwanowice Włościańskie 15 000.00m2

Iwanowice Włościańskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Szczodrkowice 1 043.00m2, działka na sprzedaż

Działka Szczodrkowice 1 043.00m2

budowlana · 1 043.00 m2 Działka na sprzedaż Szczodrkowice

9.99

300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

288 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Szczodrkowice 1 043.00m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAxLzAxYmEwMWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Modlniczka 1 208.00m2, działka na sprzedaż

Działka Modlniczka 1 208.00m2

budowlana · 1 208.00 m2 Działka na sprzedaż Modlniczka

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

414 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Modlniczka 1 208.00m2

Modlniczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZkLzAxYjlmZDlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zabierzów 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zabierzów 2 300.00m2

budowlana · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Zabierzów

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

260 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zabierzów 2 300.00m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bolechowice 2 300.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bolechowice 2 300.00m2

ul. Winnica budowlana · 2 300.00 m2 Działka na sprzedaż Bolechowice

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

260 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Bolechowice 2 300.00m2
Winnica
Bolechowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Rudno 7 486.00m2, działka na sprzedaż

Działka Rudno 7 486.00m2

budowlana · 7 486.00 m2 Działka na sprzedaż Rudno

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Rudno 7 486.00m2

Rudno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzeszowice 7 486.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzeszowice 7 486.00m2

budowlana · 7 486.00 m2 Działka na sprzedaż Krzeszowice

9.99

399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

53 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Krzeszowice 7 486.00m2

Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sanka 4 402.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sanka 4 402.00m2

budowlana · 4 402.00 m2 Działka na sprzedaż Sanka

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sanka 4 402.00m2

Sanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Krzeszowice 4 402.00m2, działka na sprzedaż

Działka Krzeszowice 4 402.00m2

budowlana · 4 402.00 m2 Działka na sprzedaż Krzeszowice

9.99

200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

45 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Krzeszowice 4 402.00m2

Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Balice 450.00m2, działka na sprzedaż

Działka Balice 450.00m2

ul. Aleja Jurajska rekreacyjna · 450.00 m2 Działka na sprzedaż Balice

9.99

49 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

90 %
90 %
9.99
Działka Balice 450.00m2
Aleja Jurajska
Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Januszowice 15 730.00m2, działka na sprzedaż

Działka Januszowice 15 730.00m2

budowlana · 15 730.00 m2 Działka na sprzedaż Januszowice

9.99

5 190 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

330 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Januszowice 15 730.00m2

Januszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 800.00m2

budowlana · 800.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

618 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 800.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bibice 7 767.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bibice 7 767.00m2

inwestycyjna · 7 767.00 m2 Działka na sprzedaż Bibice

9.99

4 271 850 złdo schowka

Dodaj do schowka

550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bibice 7 767.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Zielonki 689.00m2, działka na sprzedaż

Działka Zielonki 689.00m2

budowlana · 689.00 m2 Działka na sprzedaż Zielonki

9.99

532 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Zielonki 689.00m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy