zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Działki na sprzedaż Krakowski, - Strona 16

Dzialki na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Działka Grzegorzowice Wielkie 1 560.00m2, działka na sprzedaż

Działka Grzegorzowice Wielkie 1 560.00m2

budowlana · 1 560.00 m2 Działka na sprzedaż Grzegorzowice Wielkie

9.99

170 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Grzegorzowice Wielkie 1 560.00m2

Grzegorzowice Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FjLzAxYjlhYzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Owczary 1 250.00m2, działka na sprzedaż

Działka Owczary 1 250.00m2

budowlana · 1 250.00 m2 Działka na sprzedaż Owczary

9.99

220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

176 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Owczary 1 250.00m2

Owczary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Owczary 5 400.00m2, działka na sprzedaż

Działka Owczary 5 400.00m2

budowlana · 5 400.00 m2 Działka na sprzedaż Owczary

9.99

619 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

115 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Owczary 5 400.00m2

Owczary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FjLzAxYjlhYzg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Sułkowice 5 529.00m2, działka na sprzedaż

Działka Sułkowice 5 529.00m2

budowlana · 5 529.00 m2 Działka na sprzedaż Sułkowice

9.99

289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

52 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Sułkowice 5 529.00m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FjLzAxYjlhYzgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kopanka 856.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kopanka 856.00m2

budowlana · 856.00 m2 Działka na sprzedaż Kopanka

9.99

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

96 %
96 %
9.99
Działka Kopanka 856.00m2

Kopanka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FjLzAxYjlhYzFhXzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Kozierów 2 512.00m2, działka na sprzedaż

Działka Kozierów 2 512.00m2

rekreacyjna · 2 512.00 m2 Działka na sprzedaż Kozierów

9.99

90 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

36 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Kozierów 2 512.00m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzezinka 880.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzezinka 880.00m2

budowlana · 880.00 m2 Działka na sprzedaż Brzezinka

9.99

260 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

295 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brzezinka 880.00m2

Brzezinka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTU5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łazy 5 426.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łazy 5 426.00m2

rolna · 5 426.00 m2 Działka na sprzedaż Łazy

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

92 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łazy 5 426.00m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Balice 2 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Balice 2 000.00m2

budowlana · 2 000.00 m2 Działka na sprzedaż Balice

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

550 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Balice 2 000.00m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzlmLzAxYjk5ZjJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Balice 4 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Balice 4 800.00m2

budowlana · 4 800.00 m2 Działka na sprzedaż Balice

9.99

2 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

552 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Balice 4 800.00m2

Balice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzlmLzAxYjk5ZjJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Trojanowice 3 243.00m2, działka na sprzedaż

Działka Trojanowice 3 243.00m2

budowlana · 3 243.00 m2 Działka na sprzedaż Trojanowice

9.99

360 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Trojanowice 3 243.00m2

Trojanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkzLzAxYjk5MzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Więckowice 1 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Więckowice 1 500.00m2

budowlana · 1 500.00 m2 Działka na sprzedaż Więckowice

9.99

540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

360 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Więckowice 1 500.00m2

Więckowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkzLzAxYjk5MzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Gaj 7 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Gaj 7 700.00m2

budowlana · 7 700.00 m2 Działka na sprzedaż Gaj

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

32 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Gaj 7 700.00m2

Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkwLzAxYjk5MDY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świątniki Górne 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 1 200.00m2

rolna · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

9.99

50 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

42 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Świątniki Górne 1 200.00m2

Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4N2EyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Czułówek 6 900.00m2, działka na sprzedaż

Działka Czułówek 6 900.00m2

budowlana · 6 900.00 m2 Działka na sprzedaż Czułówek

9.99

595 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

86 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Czułówek 6 900.00m2

Czułówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZlLzAxYjhmZThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Świątniki Górne 1 350.00m2, działka na sprzedaż

Działka Świątniki Górne 1 350.00m2

· 1 350.00 m2 Działka na sprzedaż Świątniki Górne

9.99

299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

221 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Świątniki Górne 1 350.00m2

Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg4LzAxYjk4OGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzyczyna 3 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzyczyna 3 500.00m2

rolna · 3 500.00 m2 Działka na sprzedaż Brzyczyna

9.99

898 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

257 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brzyczyna 3 500.00m2

Brzyczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4N2E3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Brzyczyna 3 500.00m2, działka na sprzedaż

Działka Brzyczyna 3 500.00m2

rolna · 3 500.00 m2 Działka na sprzedaż Brzyczyna

9.99

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

197 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Brzyczyna 3 500.00m2

Brzyczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4N2E4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Bosutów 1 700.00m2, działka na sprzedaż

Działka Bosutów 1 700.00m2

budowlana · 1 700.00 m2 Działka na sprzedaż Bosutów

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

247 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Bosutów 1 700.00m2

Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Prandocin 20 000.00m2, działka na sprzedaż

Działka Prandocin 20 000.00m2

rolna · 20 000.00 m2 Działka na sprzedaż Prandocin

9.99

180 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Prandocin 20 000.00m2

Prandocin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Łuczyce 2 012.00m2, działka na sprzedaż

Działka Łuczyce 2 012.00m2

budowlana · 2 012.00 m2 Działka na sprzedaż Łuczyce

9.99

445 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

221 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Łuczyce 2 012.00m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4Nzk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Niebyła 5 278.00m2, działka na sprzedaż

Działka Niebyła 5 278.00m2

· 5 278.00 m2 Działka na sprzedaż Niebyła

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

38 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

76 %
76 %
9.99
Działka Niebyła 5 278.00m2

Niebyła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzliXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Pobiednik Mały 10 800.00m2, działka na sprzedaż

Działka Pobiednik Mały 10 800.00m2

inna · 10 800.00 m2 Działka na sprzedaż Pobiednik Mały

9.99

500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

46 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Pobiednik Mały 10 800.00m2

Pobiednik Mały,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4Nzk4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Działka Wielmoża 1 200.00m2, działka na sprzedaż

Działka Wielmoża 1 200.00m2

inna · 1 200.00 m2 Działka na sprzedaż Wielmoża

9.99

155 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

129 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

86 %
86 %
9.99
Działka Wielmoża 1 200.00m2

Wielmoża,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4Nzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy