zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Wielkopolskie, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Wielkopolskie

Sortuj:
Dom Poznań 152.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poznań 152.00m2

Grunwald zab. bliźniacza · działka: 324 m2 · 152.00 m2 Dom na sprzedaż Poznań

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 553 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poznań 152.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNkLzAxYmEzZGVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bytkowo 129.74m2, dom na sprzedaż

Dom Bytkowo 129.74m2

zab. bliźniacza · działka: 560 m2 · 129.74 m2 Dom na sprzedaż Bytkowo

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 775 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bytkowo 129.74m2

Bytkowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stęszew 193.50m2, dom na sprzedaż

Dom Stęszew 193.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 722 m2 · 193.50 m2 Dom na sprzedaż Stęszew

9.99

350 625 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 812 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stęszew 193.50m2

Stęszew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sękowo 218.78m2, dom na sprzedaż

Dom Sękowo 218.78m2

zab. wolnostojąca · działka: 986 m2 · 218.78 m2 Dom na sprzedaż Sękowo

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 697 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sękowo 218.78m2

Sękowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RjLzAxYjdkYzE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poznań 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poznań 210.00m2

Wilda/Świerczewo zab. wolnostojąca · działka: 721 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Poznań

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 186 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poznań 210.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stęszew 193.50m2, dom na sprzedaż

Dom Stęszew 193.50m2

brak oceny

796 875 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Stęszew 193.50m2

Stęszew,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzN2QyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Granowo 67.30m2, dom na sprzedaż

Dom Granowo 67.30m2

zab. bliźniacza · działka: 227 m2 · 67.30 m2 Dom na sprzedaż Granowo

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 686 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Granowo 67.30m2

Granowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I5LzAxYjdiOThkXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Darnowo 141.00m2, dom na sprzedaż

Dom Darnowo 141.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 720 m2 · 141.00 m2 Dom na sprzedaż Darnowo

brak oceny

269 867 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Darnowo 141.00m2

Darnowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rokietnica 117.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rokietnica 117.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 226 m2 · 117.00 m2 Dom na sprzedaż Rokietnica

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 974 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rokietnica 117.00m2

Rokietnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kaźmierz 413.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kaźmierz 413.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 846 m2 · 413.00 m2 Dom na sprzedaż Kaźmierz

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 387 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kaźmierz 413.00m2

Kaźmierz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łódź 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łódź 190.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 800 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Łódź

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 474 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łódź 190.00m2

Łódź,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2FjLzAxYjdhY2VmXzE4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poznań 285.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poznań 285.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 791 m2 · 285.00 m2 Dom na sprzedaż Poznań

9.99

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 312 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Poznań 285.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzlmLzAxYjk5ZjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rojów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rojów 137.00m2

działka: 8 858 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Rojów

brak oceny

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rojów 137.00m2

Rojów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mosina 134.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mosina 134.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 940 m2 · 134.00 m2 Dom na sprzedaż Mosina

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mosina 134.00m2

Mosina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ligota 172.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ligota 172.00m2

działka: 714 m2 · 172.00 m2 Dom na sprzedaż Ligota

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 523 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ligota 172.00m2

Ligota,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI3LzAxYmEyN2I0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zagórów 218.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zagórów 218.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 629 m2 · 218.00 m2 Dom na sprzedaż Zagórów

9.99

639 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zagórów 218.00m2

Zagórów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2U5LzAxYjhlOWIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Katarzyna 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Katarzyna 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 4 019 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Katarzyna

9.99

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Katarzyna 200.00m2

Katarzyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwM2EzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Puszczykowo 113.41m2, dom na sprzedaż

Dom Puszczykowo 113.41m2

zab. bliźniacza · działka: 310 m2 · 113.41 m2 Dom na sprzedaż Puszczykowo

9.99

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 375 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Puszczykowo 113.41m2

Puszczykowo,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JiLzAxYjliYmM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poznań 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poznań 300.00m2

Jeżyce/Strzeszyn zab. wolnostojąca · działka: 1 290 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Poznań

brak oceny

3 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Poznań 300.00m2

Poznań,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIxLzAxYmEyMTM4XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pecna 104.36m2, dom na sprzedaż

Dom Pecna 104.36m2

zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 104.36 m2 Dom na sprzedaż Pecna

9.99

679 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 506 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pecna 104.36m2

Pecna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcyLzAxYjk3MjU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sompolno 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sompolno 140.00m2

ul. Piotrkowska zab. wolnostojąca · działka: 755 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Sompolno

9.99

520 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sompolno 140.00m2
Piotrkowska
Sompolno,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzY3LzAxYjk2NzBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konin 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konin 200.00m2

ul. Jasna zab. wolnostojąca · działka: 475 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Konin

9.99

660 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konin 200.00m2
Jasna
Konin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwY2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zaryń 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zaryń 150.00m2

zab. bliźniacza · działka: 444 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Zaryń

9.99

140 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

933 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zaryń 150.00m2

Zaryń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwY2MzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kiekrz 248.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kiekrz 248.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 790 m2 · 248.00 m2 Dom na sprzedaż Kiekrz

9.99

1 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 399 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kiekrz 248.00m2

Kiekrz,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk1LzAxYjc5NWM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy