zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Warszawa, - Strona 3

Domy na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Dom Warszawa 176.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 176.00m2

Białołęka zab. szeregowa · działka: 400 m2 · 176.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 220 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 614 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 176.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzlkLzAxYjc5ZGVhXzBlLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 435.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 435.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 256 m2 · 435.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 264 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 435.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M0LzAxYjhjNDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 231.77m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 231.77m2

zab. bliźniacza · działka: 499 m2 · 231.77 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 231.77m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3NmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 60.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 455 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 60.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y2LzAxYjRmNmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 161.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 161.00m2

zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 161.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 081 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 161.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 265.50m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 265.50m2

Mokotów, ul. Skrzetuskiego zab. bliźniacza · działka: 317 m2 · 265.50 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 265.50m2
Skrzetuskiego
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OTcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 76.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 76.00m2

Wawer/Zerzeń działka: 60 m2 · 76.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 184 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 76.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2QzLzAxYjdkMzk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 265.04m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 265.04m2

zab. bliźniacza · działka: 572 m2 · 265.04 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 715 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 790 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 265.04m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3NmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 173.19m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 173.19m2

zab. szeregowa · działka: 351 m2 · 173.19 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 195 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 448 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 173.19m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3NmRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 340.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 450 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 382 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 340.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2I0LzAxYjdiNDBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 567 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 240.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzEyLzAxYjMxMmE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 235.21m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 235.21m2

zab. bliźniacza · działka: 529 m2 · 235.21 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 025 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 112 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 235.21m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRmLzAxYjk0ZjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 240.00m2

Wawer/Międzylesie zab. wolnostojąca · działka: 538 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 625 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 240.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzljLzAxYjg5YzJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 180.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 180.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzN2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 253.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 253.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 740 m2 · 253.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 728 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 253.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M4LzAxYjdjODc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 97.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 97.00m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 97.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 97.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzE4LzAxYjgxODhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 434.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 434.00m2

Wilanów zab. wolnostojąca · działka: 980 m2 · 434.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 434.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q4LzAxYjhkOGY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 204.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 204.00m2

Wilanów zab. wolnostojąca · działka: 580 m2 · 204.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 204.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q4LzAxYjhkOGY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 130.00m2

Ursynów/Dąbrówka zab. szeregowa · działka: 213 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 130.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q2LzAxYjhkNmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 178.00m2

Ursynów/Dąbrówka zab. szeregowa · działka: 211 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 178.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 400.00m2

Wawer/Radość zab. wolnostojąca · działka: 1 880 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 400.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzI0LzAxYjcyNDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 138.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 50 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 138.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU5LzAxYjg1OTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 210.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 360 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 210.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzNzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 151.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 151.00m2

Wawer/Nadwiśle zab. bliźniacza · działka: 312 m2 · 151.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 252 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 151.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzAxLzAxYjcwMTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy