zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Warszawa, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Mazowieckie > M. st. Warszawa > Warszawa

Sortuj:
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. wolnostojąca · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 252.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 252.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 744 m2 · 252.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 675 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 252.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzN2Q1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 248.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 248.00m2

Wilanów zab. bliźniacza · działka: 744 m2 · 248.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 444 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 248.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzN2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 132.89m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 132.89m2

zab. szeregowa · działka: 200 m2 · 132.89 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 308 252 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 845 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 132.89m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 134.12m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 134.12m2

zab. szeregowa · działka: 290 m2 · 134.12 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 466 520 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 934 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 134.12m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 291 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 160.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwM2U1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 130.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 145 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 808 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 130.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 188.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 188.00m2

Wilanów, ul. Dobrodzieja zab. bliźniacza · działka: 700 m2 · 188.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 099 990 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 489 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 188.00m2
Dobrodzieja
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 300.00m2

Białołęka/Brzeziny, ul. Juranda ze Spychowa zab. wolnostojąca · działka: 1 300 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 300.00m2
Juranda ze Spychowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhkLzAxYjk4ZDI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 366.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 366.00m2

Wilanów/Zawady, ul. Dostatnia zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 366.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 475 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 366.00m2
Dostatnia
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzk2LzAxYjc5NjhmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 400.00m2

Wawer/Radość zab. wolnostojąca · działka: 1 880 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 400.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ2LzAxYmE0NjE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 96.70m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 96.70m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 96.70 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 96.70m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 330.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 330.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 554 m2 · 330.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 330.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 80.00m2

Wawer, ul. Sęczkowa zab. bliźniacza · działka: 101 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 094 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 675 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 80.00m2
Sęczkowa
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 200.00m2

Targówek/Bródno, ul. Ostródzka zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 200.00m2
Ostródzka
Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 220.00m2

Ursynów działka: 178 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 314 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 220.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 92.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 92.00m2

Wawer/Las działka: 31 m2 · 92.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 089 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 837 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 92.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 177.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 177.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 800 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 177.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 257.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 257.00m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 440 m2 · 257.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 728 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 257.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

9.99

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 97.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 97.00m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 97.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 97.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 1 050.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 1 050.00m2

Ursus/Gołąbki zab. wolnostojąca · działka: 780 m2 · 1 050.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 752 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 1 050.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk1LzBkLzAxOTUwZGYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy