zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 8

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Ornontowice 163.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ornontowice 163.00m2

zab. szeregowa · działka: 280 m2 · 163.00 m2 Dom na sprzedaż Ornontowice

9.99

505 137 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 099 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ornontowice 163.00m2

Ornontowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EzLzAxYjlhMzQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 122.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 122.00m2

działka: 723 m2 · 122.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

425 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 484 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 122.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA3LzAxYjkwNzI5XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tychy 141.00m2, dom na sprzedaż

Dom Tychy 141.00m2

Urbanowice zab. bliźniacza · działka: 325 m2 · 141.00 m2 Dom na sprzedaż Tychy

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 376 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Tychy 141.00m2

Tychy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QxLzAxYjlkMTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyrk 125.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyrk 125.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 125.00 m2 Dom na sprzedaż Szczyrk

9.99

2 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczyrk 125.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 213.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 213.00m2

Bojków zab. bliźniacza · działka: 609 m2 · 213.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

1 649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 742 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 213.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyrk 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyrk 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 407 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Szczyrk

9.99

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczyrk 200.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MzLzAxYjljM2VlXzBkLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wisła 620.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wisła 620.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 620 m2 · 620.00 m2 Dom na sprzedaż Wisła

9.99

340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

548 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wisła 620.00m2

Wisła,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMDE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 170.00m2

Straconka zab. wolnostojąca · działka: 652 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 170.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzlmLzAxYjY5ZjgxXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 170.00m2

działka: 652 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 170.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzAyLzAxYjgwMjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2, dom na sprzedaż

Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 121.86 m2 Dom na sprzedaż Wodzisław Śląski

9.99

818 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 713 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRmLzAxYjk0Zjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2, dom na sprzedaż

Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

9.99

919 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 541 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JiLzAxYjliYmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Olza 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Olza 240.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Olza

9.99

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

913 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Olza 240.00m2

Olza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FmL2JhLzAxYWZiYWUzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Smolnica 167.00m2, dom na sprzedaż

Dom Smolnica 167.00m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 167.00 m2 Dom na sprzedaż Smolnica

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 976 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Smolnica 167.00m2

Smolnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FiLzAxYjlhYjkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Koniaków 468.00m2, dom na sprzedaż

Dom Koniaków 468.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 000 m2 · 468.00 m2 Dom na sprzedaż Koniaków

9.99

9 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

19 231 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Koniaków 468.00m2

Koniaków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E4LzAxYjlhODFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 120.00m2

Żerniki zab. wolnostojąca · działka: 706 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 120.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czechowice-Dziedzice 22.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czechowice-Dziedzice 22.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 293 m2 · 22.00 m2 Dom na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

9.99

80 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Czechowice-Dziedzice 22.00m2

Czechowice-Dziedzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcxLzAxYjk3MTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kobiernice 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kobiernice 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 950 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kobiernice

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 992 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kobiernice 120.00m2

Kobiernice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E2LzAxYjlhNjE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szałsza 175.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szałsza 175.00m2

działka: 315 m2 · 175.00 m2 Dom na sprzedaż Szałsza

9.99

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szałsza 175.00m2

Szałsza,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EyLzAxYjlhMjMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bytom 905.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bytom 905.00m2

ul. Gliwicka działka: 526 m2 · 905.00 m2 Dom na sprzedaż Bytom

9.99

11 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 707 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bytom 905.00m2
Gliwicka
Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2EwLzAxYjlhMDIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 120.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 976 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 083 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 120.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzlmLzAxYjk5ZjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Janowice 540.00m2, dom na sprzedaż

Dom Janowice 540.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 12 000 m2 · 540.00 m2 Dom na sprzedaż Janowice

9.99

7 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 889 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Janowice 540.00m2

Janowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q0LzAxYjhkNDIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sączów 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sączów 270.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 550 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Sączów

9.99

949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 515 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sączów 270.00m2

Sączów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzkxLzAxYjk5MWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Poniszowice 177.00m2, dom na sprzedaż

Dom Poniszowice 177.00m2

zab. bliźniacza · działka: 647 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Poniszowice

9.99

219 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 237 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Poniszowice 177.00m2

Poniszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OWFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jasienica 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jasienica 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 776 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Jasienica

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jasienica 140.00m2

Jasienica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg3LzAxYjk4NzA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy