zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 6

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Gliwice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 220.00m2

Ostropa zab. bliźniacza · działka: 533 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

1 680 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 220.00m2

Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2Y1LzAxYjlmNTM4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bytom 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bytom 144.00m2

Stolarzowice działka: 650 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Bytom

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 681 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bytom 144.00m2

Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1L2MyLzAxYjVjMjM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jaworzynka 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jaworzynka 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 871 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Jaworzynka

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Jaworzynka 200.00m2

Jaworzynka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI2LzAxYmEyNjhkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rycerka Górna 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rycerka Górna 90.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Rycerka Górna

brak oceny

350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 889 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rycerka Górna 90.00m2

Rycerka Górna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODg2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyrk 281.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyrk 281.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 211 m2 · 281.00 m2 Dom na sprzedaż Szczyrk

9.99

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 726 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczyrk 281.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA3LzAxYjkwNzJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Buczkowice 281.00m2, dom na sprzedaż

Dom Buczkowice 281.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 211 m2 · 281.00 m2 Dom na sprzedaż Buczkowice

brak oceny

1 889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 722 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Buczkowice 281.00m2

Buczkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODgyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czaniec 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czaniec 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 455 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż Czaniec

brak oceny

555 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 964 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czaniec 140.00m2

Czaniec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyODdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazy 72.65m2, dom na sprzedaż

Dom Łazy 72.65m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 062 m2 · 72.65 m2 Dom na sprzedaż Łazy

brak oceny

490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łazy 72.65m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czechowice-Dziedzice 183.50m2, dom na sprzedaż

Dom Czechowice-Dziedzice 183.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 183.50 m2 Dom na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czechowice-Dziedzice 183.50m2

Czechowice-Dziedzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bujaków 150.39m2, dom na sprzedaż

Dom Bujaków 150.39m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 088 m2 · 150.39 m2 Dom na sprzedaż Bujaków

brak oceny

539 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 584 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bujaków 150.39m2

Bujaków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIwLzAxYmEyMDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogórze 482.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pogórze 482.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 400 m2 · 482.00 m2 Dom na sprzedaż Pogórze

brak oceny

1 849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pogórze 482.00m2

Pogórze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzyrzecze Górne 159.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzyrzecze Górne 159.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 159.00 m2 Dom na sprzedaż Międzyrzecze Górne

9.99

1 430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 994 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Międzyrzecze Górne 159.00m2

Międzyrzecze Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNmRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ruda Śląska 146.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ruda Śląska 146.00m2

działka: 360 m2 · 146.00 m2 Dom na sprzedaż Ruda Śląska

brak oceny

1 080 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 397 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Ruda Śląska 146.00m2

Ruda Śląska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 566 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 308 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bielsko-Biała 130.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyrk 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyrk 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 589 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Szczyrk

brak oceny

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 608 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczyrk 130.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sopotnia Mała 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sopotnia Mała 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 869 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Sopotnia Mała

9.99

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 700 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sopotnia Mała 250.00m2

Sopotnia Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMWU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jasienica 115.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jasienica 115.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 995 m2 · 115.00 m2 Dom na sprzedaż Jasienica

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 478 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jasienica 115.00m2

Jasienica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZThmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żywiec 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żywiec 110.00m2

zab. bliźniacza · działka: 360 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Żywiec

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 445 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żywiec 110.00m2

Żywiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzgwLzAxYjg4MGJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czechowice-Dziedzice 490.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czechowice-Dziedzice 490.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 739 m2 · 490.00 m2 Dom na sprzedaż Czechowice-Dziedzice

9.99

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 490 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Czechowice-Dziedzice 490.00m2

Czechowice-Dziedzice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMDhjXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żernica 102.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żernica 102.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 760 m2 · 102.00 m2 Dom na sprzedaż Żernica

9.99

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 363 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żernica 102.00m2

Żernica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Górki Wielkie 301.00m2, dom na sprzedaż

Dom Górki Wielkie 301.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 195 m2 · 301.00 m2 Dom na sprzedaż Górki Wielkie

9.99

1 340 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 452 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Górki Wielkie 301.00m2

Górki Wielkie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 200.00m2

ul. Podlesie zab. wolnostojąca · działka: 936 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 200.00m2
Podlesie
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA3LzAxYmEwNzEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Soblówka 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Soblówka 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 000 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Soblówka

9.99

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 933 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Soblówka 150.00m2

Soblówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzyrzecze Górne 159.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzyrzecze Górne 159.00m2

9.99

980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 164 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Międzyrzecze Górne 159.00m2

Międzyrzecze Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy