zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 9

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Milówka 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Milówka 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 600 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Milówka

9.99

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Milówka 200.00m2

Milówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2RiLzAxYjhkYjhlXzFmLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Radzionków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Radzionków 300.00m2

działka: 1 829 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Radzionków

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Radzionków 300.00m2

Radzionków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OWZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bytom 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bytom 300.00m2

ul. Blachówka działka: 1 829 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Bytom

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bytom 300.00m2
Blachówka
Bytom,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gliwice 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gliwice 220.00m2

ul. Podlesie zab. wolnostojąca · działka: 598 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Gliwice

9.99

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 227 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gliwice 220.00m2
Podlesie
Gliwice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc5LzAxYjk3OTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jasienica 116.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jasienica 116.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 230 m2 · 116.00 m2 Dom na sprzedaż Jasienica

9.99

235 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jasienica 116.00m2

Jasienica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc1LzAxYjk3NWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stara Wieś 127.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stara Wieś 127.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 815 m2 · 127.00 m2 Dom na sprzedaż Stara Wieś

9.99

735 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 787 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stara Wieś 127.00m2

Stara Wieś,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzcwLzAxYjk3MGY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jaworze 282.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jaworze 282.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 048 m2 · 282.00 m2 Dom na sprzedaż Jaworze

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 496 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jaworze 282.00m2

Jaworze,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2UzLzAxYjZlMzhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żywiec 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żywiec 103.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 589 m2 · 103.00 m2 Dom na sprzedaż Żywiec

9.99

590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 728 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żywiec 103.00m2

Żywiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZlLzAxYjk2ZWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sosnowiec 625.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sosnowiec 625.00m2

Kazimierz Górniczy zab. wolnostojąca · działka: 2 015 m2 · 625.00 m2 Dom na sprzedaż Sosnowiec

9.99

3 560 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 696 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sosnowiec 625.00m2

Sosnowiec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzZkLzAxYjk2ZGUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyrk 141.31m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyrk 141.31m2

zab. wolnostojąca · działka: 473 m2 · 141.31 m2 Dom na sprzedaż Szczyrk

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 146 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczyrk 141.31m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2RlLzAxYjdkZTkyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rybnik 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rybnik 300.00m2

działka: 567 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Rybnik

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 830 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rybnik 300.00m2

Rybnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUxLzAxYjk1MTJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Siemianowice Śląskie 623.00m2, dom na sprzedaż

Dom Siemianowice Śląskie 623.00m2

ul. Komuny Paryskiej działka: 0 m2 · 623.00 m2 Dom na sprzedaż Siemianowice Śląskie

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 194 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Siemianowice Śląskie 623.00m2
Komuny Paryskiej
Siemianowice Śląskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUxLzAxYjk1MWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2, dom na sprzedaż

Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 121.86 m2 Dom na sprzedaż Wodzisław Śląski

9.99

818 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 713 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wodzisław Śląski 121.86m2

Wodzisław Śląski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2IwLzAxYjdiMDA5XzA0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jasienica 103.99m2, dom na sprzedaż

Dom Jasienica 103.99m2

zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 103.99 m2 Dom na sprzedaż Jasienica

9.99

739 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 106 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jasienica 103.99m2

Jasienica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzRiLzAxYjk0YjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Laliki 144.62m2, dom na sprzedaż

Dom Laliki 144.62m2

działka: 1 439 m2 · 144.62 m2 Dom na sprzedaż Laliki

9.99

759 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 248 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Laliki 144.62m2

Laliki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ3LzAxYjk0N2UyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 282.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 282.00m2

Kamienica zab. wolnostojąca · działka: 1 072 m2 · 282.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 057 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 282.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQ1LzAxYjk0NThjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzyrzecze Górne 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzyrzecze Górne 340.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 880 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Międzyrzecze Górne

9.99

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 497 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Międzyrzecze Górne 340.00m2

Międzyrzecze Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZThiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Buczkowice 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Buczkowice 300.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 894 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Buczkowice

9.99

499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 663 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Buczkowice 300.00m2

Buczkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZTg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kozy 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kozy 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 400 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kozy

9.99

698 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 878 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kozy 180.00m2

Kozy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNlLzAxYjkzZTg3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyrk 340.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyrk 340.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 685 m2 · 340.00 m2 Dom na sprzedaż Szczyrk

9.99

2 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 618 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczyrk 340.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzNjLzAxYjkzYzNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 154.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 154.00m2

Wapienica zab. wolnostojąca · działka: 860 m2 · 154.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 154.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM5LzAxYjkzOTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pogwizdów 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pogwizdów 190.00m2

działka: 890 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Pogwizdów

9.99

885 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 658 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pogwizdów 190.00m2

Pogwizdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM5LzAxYjkzOTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dankowice 206.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dankowice 206.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 902 m2 · 206.00 m2 Dom na sprzedaż Dankowice

9.99

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 058 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dankowice 206.00m2

Dankowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM1LzAxYjkzNTkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lipowa 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lipowa 180.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 313 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Lipowa

9.99

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Lipowa 180.00m2

Lipowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzM0LzAxYjkzNDYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy