zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Śląskie, - Strona 10

Domy na sprzedaż > Śląskie

Sortuj:
Dom Bystra 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bystra 270.00m2

działka: 1 509 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Bystra

9.99

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 259 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bystra 270.00m2

Bystra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMyLzAxYjkzMjI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gilowice 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gilowice 240.00m2

działka: 2 800 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Gilowice

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gilowice 240.00m2

Gilowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMyLzAxYjkzMjI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 105.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 105.00m2

Kamienica działka: 345 m2 · 105.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 105.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMyLzAxYjkzMjIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ustroń 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ustroń 350.00m2

Hermanice działka: 630 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Ustroń

9.99

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ustroń 350.00m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMyLzAxYjkzMjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 122.50m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 122.50m2

Kamienica działka: 600 m2 · 122.50 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 270 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 367 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 122.50m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMyLzAxYjkzMjFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 600.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 600.00m2

Stare Bielsko działka: 1 700 m2 · 600.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 998 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 600.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMyLzAxYjkzMjFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rybarzowice 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rybarzowice 160.00m2

działka: 600 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Rybarzowice

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 188 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rybarzowice 160.00m2

Rybarzowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzMyLzAxYjkzMjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bystra 129.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bystra 129.00m2

działka: 323 m2 · 129.00 m2 Dom na sprzedaż Bystra

9.99

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bystra 129.00m2

Bystra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzFmLzAxYjkxZmFkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom pow. Bielski 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom pow. Bielski 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż pow. Bielski

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 950 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom pow. Bielski 200.00m2

pow. Bielski,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzE1LzAxYjkxNTQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Harbutowice 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Harbutowice 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 346 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Harbutowice

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 900 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Harbutowice 100.00m2

Harbutowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEzLzAxYjkxMzk0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ustroń 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ustroń 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 2 000 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Ustroń

9.99

1 479 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 244 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ustroń 160.00m2

Ustroń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEyLzAxYjkxMjBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 190.00m2

Złote Łany zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 789 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 190.00m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzEyLzAxYjkxMjBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Jasienica 295.00m2, dom na sprzedaż

Dom Jasienica 295.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 929 m2 · 295.00 m2 Dom na sprzedaż Jasienica

9.99

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 627 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Jasienica 295.00m2

Jasienica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA5LzAxYjkwOTNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bielsko-Biała 117.80m2, dom na sprzedaż

Dom Bielsko-Biała 117.80m2

Wapienica zab. wolnostojąca · działka: 764 m2 · 117.80 m2 Dom na sprzedaż Bielsko-Biała

9.99

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 470 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bielsko-Biała 117.80m2

Bielsko-Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNjE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brenna 2 931.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brenna 2 931.00m2

działka: 0 m2 · 2 931.00 m2 Dom na sprzedaż Brenna

9.99

789 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

269 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Brenna 2 931.00m2

Brenna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNjEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kozy 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kozy 180.00m2

działka: 949 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kozy

9.99

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kozy 180.00m2

Kozy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwM2FjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skoczów 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skoczów 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Skoczów

9.99

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 688 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Skoczów 160.00m2

Skoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzAzLzAxYjkwM2FhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczyrk 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Szczyrk 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 678 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Szczyrk

9.99

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Szczyrk 250.00m2

Szczyrk,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZmLzAxYjhmZmY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łodygowice 337.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łodygowice 337.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 000 m2 · 337.00 m2 Dom na sprzedaż Łodygowice

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 858 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łodygowice 337.00m2

Łodygowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZlLzAxYjhmZWNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łodygowice 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łodygowice 168.00m2

zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 168.00 m2 Dom na sprzedaż Łodygowice

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 869 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łodygowice 168.00m2

Łodygowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZlLzAxYjhmZWNlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łodygowice 337.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łodygowice 337.00m2

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 858 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łodygowice 337.00m2

Łodygowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZlLzAxYjhmZWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łodygowice 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łodygowice 168.00m2

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 869 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łodygowice 168.00m2

Łodygowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZlLzAxYjhmZWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łodygowice 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łodygowice 168.00m2

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 869 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łodygowice 168.00m2

Łodygowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZlLzAxYjhmZWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łodygowice 168.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łodygowice 168.00m2

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 869 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łodygowice 168.00m2

Łodygowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ZlLzAxYjhmZWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy