zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 9

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Milanówek 520.00m2, dom na sprzedaż

Dom Milanówek 520.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 000 m2 · 520.00 m2 Dom na sprzedaż Milanówek

9.99

5 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Milanówek 520.00m2

Milanówek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzc1LzU4LzAxNzU1ODA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 1 050.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 1 050.00m2

Ursus/Gołąbki zab. wolnostojąca · działka: 780 m2 · 1 050.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 752 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 1 050.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxLzk1LzBkLzAxOTUwZGYzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 400.00m2

działka: 800 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 498 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 400.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0LzE3LzAxYjQxNzcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Adamowice 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Adamowice 60.00m2

działka: 10 000 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Adamowice

9.99

760 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Adamowice 60.00m2

Adamowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzlhLzAxYjY5YTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mszczonów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mszczonów 200.00m2

zab. bliźniacza · działka: 726 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Mszczonów

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Mszczonów 200.00m2

Mszczonów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzczLzAxYjg3M2JiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bramki 156.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bramki 156.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 156.00 m2 Dom na sprzedaż Bramki

9.99

599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 840 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Bramki 156.00m2

Bramki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Puszcza Mariańska 480.00m2, dom na sprzedaż

Dom Puszcza Mariańska 480.00m2

działka: 1 340 m2 · 480.00 m2 Dom na sprzedaż Puszcza Mariańska

9.99

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Puszcza Mariańska 480.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 125.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 125.00m2

Piaskowa zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 125.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

960 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 680 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 125.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ZlLzAxYjlmZWIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 435.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 435.00m2

zab. bliźniacza · działka: 1 256 m2 · 435.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 264 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 435.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M0LzAxYjhjNDhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Olszówka 302.00m2, dom na sprzedaż

Dom Olszówka 302.00m2

działka: 1 508 m2 · 302.00 m2 Dom na sprzedaż Olszówka

9.99

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 974 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Olszówka 302.00m2

Olszówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YyLzAxYjlmMjBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 231.77m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 231.77m2

zab. bliźniacza · działka: 499 m2 · 231.77 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 225 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 229 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 231.77m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc2LzAxYjk3NmRlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konstancin-Jeziorna 1 000.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konstancin-Jeziorna 1 000.00m2

ul. J. Sułkowskiego działka: 35 852 m2 · 1 000.00 m2 Dom na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

9.99

18 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konstancin-Jeziorna 1 000.00m2
J. Sułkowskiego
Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VjLzAxYjllYzcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 60.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 455 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 60.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2Y2LzAxYjRmNmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 161.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 161.00m2

zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 161.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 081 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 161.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marysin 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Marysin 70.00m2

działka: 3 000 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Marysin

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Marysin 70.00m2

Marysin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2U0LzAxYjllNDgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stare Faszczyce 177.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stare Faszczyce 177.00m2

zab. bliźniacza · działka: 515 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Stare Faszczyce

9.99

930 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 254 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stare Faszczyce 177.00m2

Stare Faszczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhjLzAxYjk4Y2M4XzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stare Faszczyce 133.00m2, dom na sprzedaż

Dom Stare Faszczyce 133.00m2

zab. bliźniacza · działka: 513 m2 · 133.00 m2 Dom na sprzedaż Stare Faszczyce

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 391 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stare Faszczyce 133.00m2

Stare Faszczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhlLzAxYjk4ZWI5XzA3LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żyrardów 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żyrardów 275.00m2

zab. bliźniacza · działka: 523 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Żyrardów

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żyrardów 275.00m2

Żyrardów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMjMzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Adamowizna 237.40m2, dom na sprzedaż

Dom Adamowizna 237.40m2

zab. wolnostojąca · działka: 760 m2 · 237.40 m2 Dom na sprzedaż Adamowizna

9.99

1 920 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 088 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Adamowizna 237.40m2

Adamowizna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2NkLzAxYjljZDY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łochów 70.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łochów 70.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 7 600 m2 · 70.00 m2 Dom na sprzedaż Łochów

9.99

250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 571 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łochów 70.00m2

Łochów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2E4LzAxYjhhOGYyXzA1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Stara Biała 307.60m2, dom na sprzedaż

Dom Stara Biała 307.60m2

działka: 25 100 m2 · 307.60 m2 Dom na sprzedaż Stara Biała

9.99

2 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 802 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Stara Biała 307.60m2

Stara Biała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzc1LzAxYjk3NWVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łochów 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łochów 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Łochów

9.99

748 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 992 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łochów 250.00m2

Łochów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzUxLzAxYjc1MTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Józefów 866.00m2, dom na sprzedaż

Dom Józefów 866.00m2

działka: 2 955 m2 · 866.00 m2 Dom na sprzedaż Józefów

9.99

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 543 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Józefów 866.00m2

Józefów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2ExLzAxYjlhMWRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 190.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 190.00m2

działka: 2 265 m2 · 190.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 190.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzcwLzAxYjU3MDhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy