zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 8

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Grodzisk Mazowiecki 307.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 307.00m2

działka: 100 m2 · 307.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

brak oceny

1 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grodzisk Mazowiecki 307.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTA2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kozery 202.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kozery 202.00m2

działka: 1 400 m2 · 202.00 m2 Dom na sprzedaż Kozery

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 426 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kozery 202.00m2

Kozery,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 92.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 92.00m2

Wawer/Las działka: 31 m2 · 92.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

1 089 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 837 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 92.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI4LzAxYmEyOGRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Biała Góra 195.00m2, dom na sprzedaż

Dom Biała Góra 195.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 195.00 m2 Dom na sprzedaż Biała Góra

9.99

449 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 307 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Biała Góra 195.00m2

Biała Góra,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2Q5LzAxYjdkOWY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żyrardów 192.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żyrardów 192.00m2

ul. Wojska Polskiego zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 192.00 m2 Dom na sprzedaż Żyrardów

9.99

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 984 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żyrardów 192.00m2
Wojska Polskiego
Żyrardów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBjLzAxYmEwYzhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 177.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 177.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 800 m2 · 177.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 177.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 257.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 257.00m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 440 m2 · 257.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 728 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Warszawa 257.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grójec 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grójec 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 459 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Grójec

brak oceny

649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grójec 200.00m2

Grójec,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konstancin-Jeziorna 1 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konstancin-Jeziorna 1 150.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 9 296 m2 · 1 150.00 m2 Dom na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

brak oceny

25 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

21 739 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Konstancin-Jeziorna 1 150.00m2

Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE2LzAxYmExNjIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Międzyborów 129.00m2, dom na sprzedaż

Dom Międzyborów 129.00m2

zab. bliźniacza · działka: 480 m2 · 129.00 m2 Dom na sprzedaż Międzyborów

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Międzyborów 129.00m2

Międzyborów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE1LzAxYmExNWUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cupel 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cupel 130.00m2

ul. Arciechowska zab. wolnostojąca · działka: 4 800 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Cupel

brak oceny

1 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 077 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cupel 130.00m2
Arciechowska
Cupel,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNDdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piastów 98.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piastów 98.00m2

ul. H. Wieniawskiego zab. bliźniacza · działka: 50 m2 · 98.00 m2 Dom na sprzedaż Piastów

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piastów 98.00m2
H. Wieniawskiego
Piastów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 224.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 224.00m2

Wawer/Radość zab. bliźniacza · działka: 1 050 m2 · 224.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 241 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 224.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEzLzAxYmExMzJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomianki 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łomianki 262.00m2

Dąbrowa Leśna zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 262.00 m2 Dom na sprzedaż Łomianki

9.99

2 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 393 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łomianki 262.00m2

Łomianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łomianki 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łomianki 262.00m2

9.99

2 199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 393 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łomianki 262.00m2

Łomianki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 690.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 690.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 974 m2 · 690.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

3 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 783 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 690.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA2LzAxYmEwNmY5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Radzymin 192.88m2, dom na sprzedaż

Dom Radzymin 192.88m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 192.88 m2 Dom na sprzedaż Radzymin

9.99

799 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Radzymin 192.88m2

Radzymin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDUzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myśliszewice 125.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myśliszewice 125.00m2

zab. bliźniacza · działka: 650 m2 · 125.00 m2 Dom na sprzedaż Myśliszewice

9.99

420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 360 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Myśliszewice 125.00m2

Myśliszewice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2E5LzAxYjlhOTJkXzA2LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borzychy 64.00m2, dom na sprzedaż

Dom Borzychy 64.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 989 m2 · 64.00 m2 Dom na sprzedaż Borzychy

9.99

430 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 719 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Borzychy 64.00m2

Borzychy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzhhLzAxYjk4YTgzXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Marki 268.20m2, dom na sprzedaż

Dom Marki 268.20m2

zab. bliźniacza · działka: 1 327 m2 · 268.20 m2 Dom na sprzedaż Marki

9.99

3 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 931 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Marki 268.20m2

Marki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAyLzAxYmEwMmUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 97.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 97.00m2

Wawer/Las zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 97.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 948 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 97.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pruszków 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Pruszków 210.00m2

działka: 1 079 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Pruszków

9.99

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 138 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Pruszków 210.00m2

Pruszków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2ViLzAxYjhlYmJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Radziejowice 72.00m2, dom na sprzedaż

Dom Radziejowice 72.00m2

działka: 0 m2 · 72.00 m2 Dom na sprzedaż Radziejowice

9.99

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

41 528 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Radziejowice 72.00m2

Radziejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodzisk Mazowiecki 138.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodzisk Mazowiecki 138.00m2

działka: 245 m2 · 138.00 m2 Dom na sprzedaż Grodzisk Mazowiecki

9.99

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 623 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Grodzisk Mazowiecki 138.00m2

Grodzisk Mazowiecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RlLzAxYjlkZWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy