zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Mazowieckie, - Strona 11

Domy na sprzedaż > Mazowieckie

Sortuj:
Dom Warszawa 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 130.00m2

Ursynów/Dąbrówka zab. szeregowa · działka: 213 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 130.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q2LzAxYjhkNmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 178.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 178.00m2

Ursynów/Dąbrówka zab. szeregowa · działka: 211 m2 · 178.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 178.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Owczarnia 263.83m2, dom na sprzedaż

Dom Owczarnia 263.83m2

działka: 1 336 m2 · 263.83 m2 Dom na sprzedaż Owczarnia

9.99

2 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 438 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Owczarnia 263.83m2

Owczarnia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzQ1LzAxYjg0NTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 400.00m2

Wawer/Radość zab. wolnostojąca · działka: 1 880 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 400.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzI0LzAxYjcyNDI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Żabia Wola 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Żabia Wola 160.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Żabia Wola

9.99

684 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 275 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Żabia Wola 160.00m2

Żabia Wola,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2M5LzAxYjhjOTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 210.00m2

Wawer zab. bliźniacza · działka: 360 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 575 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 210.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM3LzAxYjYzNzhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 151.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 151.00m2

Wawer/Nadwiśle zab. bliźniacza · działka: 312 m2 · 151.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 252 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 151.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3LzAxLzAxYjcwMTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Puszcza Mariańska 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Puszcza Mariańska 100.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 749 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Puszcza Mariańska

9.99

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Puszcza Mariańska 100.00m2

Puszcza Mariańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I5LzAxYjhiOWE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konstancin-Jeziorna 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konstancin-Jeziorna 280.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 675 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

9.99

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konstancin-Jeziorna 280.00m2

Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2I1LzAxYjhiNTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 147.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 147.00m2

zab. bliźniacza · działka: 427 m2 · 147.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

2 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 259 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 147.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzcyLzAxYjg3MjZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Adamów 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Adamów 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 750 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Adamów

9.99

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 813 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Adamów 160.00m2

Adamów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FkLzI3LzAxYWQyN2ZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 430.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 430.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 550 m2 · 430.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 674 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 430.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IyL2Y5LzAxYjJmOTVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 265.04m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 265.04m2

zab. bliźniacza · działka: 495 m2 · 265.04 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 655 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 563 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 265.04m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc4LzAxYjc3ODAxXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 173.19m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 173.19m2

zab. szeregowa · działka: 336 m2 · 173.19 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 188 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 173.19m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzc4LzAxYjc3ODAwXzE1LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kajetany 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kajetany 210.00m2

ul. Bzów zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Kajetany

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 381 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kajetany 210.00m2
Bzów
Kajetany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2MwLzAxYWVjMDZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Liw 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Liw 250.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Liw

9.99

448 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Liw 250.00m2

Liw,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzEyLzAxYjYxMmE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chrzanów Mały 133.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chrzanów Mały 133.00m2

zab. bliźniacza · działka: 750 m2 · 133.00 m2 Dom na sprzedaż Chrzanów Mały

9.99

1 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 068 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Chrzanów Mały 133.00m2

Chrzanów Mały,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzNlLzAxYjgzZTRmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konstancin-Jeziorna 221.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konstancin-Jeziorna 221.00m2

zab. bliźniacza · działka: 350 m2 · 221.00 m2 Dom na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

9.99

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 312 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konstancin-Jeziorna 221.00m2

Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzYzLzAxYjg2M2IyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konstancin-Jeziorna 167.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konstancin-Jeziorna 167.00m2

zab. szeregowa · działka: 225 m2 · 167.00 m2 Dom na sprzedaż Konstancin-Jeziorna

9.99

1 909 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 434 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konstancin-Jeziorna 167.00m2

Konstancin-Jeziorna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzOGExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ząbki 108.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ząbki 108.00m2

zab. szeregowa · działka: 100 m2 · 108.00 m2 Dom na sprzedaż Ząbki

9.99

1 186 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 981 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ząbki 108.00m2

Ząbki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2U0LzAxYjZlNDcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 162.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 162.00m2

Mokotów zab. bliźniacza · działka: 134 m2 · 162.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

4 160 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

25 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 162.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2L2U3LzAxYjZlN2ZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Falenty Nowe 109.00m2, dom na sprzedaż

Dom Falenty Nowe 109.00m2

zab. bliźniacza · działka: 84 m2 · 109.00 m2 Dom na sprzedaż Falenty Nowe

9.99

914 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 385 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Falenty Nowe 109.00m2

Falenty Nowe,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 300.00m2

Ursynów zab. szeregowa · działka: 350 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

3 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 300.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Warszawa 430.00m2, dom na sprzedaż

Dom Warszawa 430.00m2

Wawer/Radość zab. wolnostojąca · działka: 2 150 m2 · 430.00 m2 Dom na sprzedaż Warszawa

9.99

7 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 581 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Warszawa 430.00m2

Warszawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzM4LzAxYjYzODJjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy