zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 5

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Marcyporęba 191.00m2, dom na sprzedaż

Dom Marcyporęba 191.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 492 m2 · 191.00 m2 Dom na sprzedaż Marcyporęba

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Marcyporęba 191.00m2

Marcyporęba,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJkLzAxYmEyZDE2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Swoszowice, ul. Poronińska zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 220.00m2
Poronińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Powroźnik 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Powroźnik 380.00m2

działka: 1 000 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Powroźnik

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 868 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Powroźnik 380.00m2

Powroźnik,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ5LzAxYmE0OTBmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Nowosądecka działka: 500 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 260.00m2
Nowosądecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YWZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dąbrówka Morska 95.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dąbrówka Morska 95.00m2

działka: 4 800 m2 · 95.00 m2 Dom na sprzedaż Dąbrówka Morska

9.99

570 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Dąbrówka Morska 95.00m2

Dąbrówka Morska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I0L2JkLzAxYjRiZGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. Poronińska zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 170.00m2
Poronińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NiLzAxYjdjYjIxXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skawina 405.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skawina 405.00m2

ul. Korabnicka działka: 769 m2 · 405.00 m2 Dom na sprzedaż Skawina

9.99

2 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Skawina 405.00m2
Korabnicka
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2VhLzAxYjdlYWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazy 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazy 380.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 850 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Łazy

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łazy 380.00m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JmLzAxYjliZjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ujazd 95.00m2, dom na sprzedaż

Dom Ujazd 95.00m2

działka: 500 m2 · 95.00 m2 Dom na sprzedaż Ujazd

9.99

1 070 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 263 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ujazd 95.00m2

Ujazd,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MwLzAxYjljMGZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gorzków 169.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gorzków 169.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 600 m2 · 169.00 m2 Dom na sprzedaż Gorzków

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gorzków 169.00m2

Gorzków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 169.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 169.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 600 m2 · 169.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 053 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 169.00m2

Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borek 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Borek 80.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Borek

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Borek 80.00m2

Borek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzcxLzAxYjY3MWMzXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rzezawa 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rzezawa 80.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Rzezawa

9.99

310 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 875 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rzezawa 80.00m2

Rzezawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzcxLzAxYjY3MWMyXzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Limanowa 55.19m2, dom na sprzedaż

Dom Limanowa 55.19m2

działka: 1 025 m2 · 55.19 m2 Dom na sprzedaż Limanowa

brak oceny

475 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 607 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Limanowa 55.19m2

Limanowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDU4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kamionka Mała 60.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kamionka Mała 60.00m2

działka: 650 m2 · 60.00 m2 Dom na sprzedaż Kamionka Mała

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kamionka Mała 60.00m2

Kamionka Mała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 98.63m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 98.63m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 98.63 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 099 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 143 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 98.63m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 89.91m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 89.91m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 89.91 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 347 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 89.91m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 88.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

brak oceny

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Paszkówka 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Paszkówka 146.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 146.50 m2 Dom na sprzedaż Paszkówka

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 096 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paszkówka 146.50m2

Paszkówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjBhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Paszkówka 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Paszkówka 146.50m2

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paszkówka 146.50m2

Paszkówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Paszkówka 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Paszkówka 146.50m2

brak oceny

895 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 109 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Paszkówka 146.50m2

Paszkówka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 80.00m2

ul. Radosna zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 738 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 80.00m2
Radosna
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy