zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 3

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 260.82m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.82m2

Zwierzyniec, ul. Kamedulska zab. bliźniacza · działka: 251 m2 · 260.82 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 969 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 260.82m2
Kamedulska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 313.49m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 313.49m2

ul. Żbicka zab. wolnostojąca · działka: 1 592 m2 · 313.49 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

brak oceny

1 540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 912 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzeszowice 313.49m2
Żbicka
Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zakopane 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zakopane 230.00m2

Krzeptówki, ul. Krzeptowskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 032 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Zakopane

brak oceny

3 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 522 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zakopane 230.00m2
Krzeptowskiego
Zakopane,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 232.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 232.00m2

ul. Śląska zab. wolnostojąca · działka: 816 m2 · 232.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 232.00m2
Śląska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTJmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.05m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.05m2

Dębniki/Tyniec, ul. Podgórki Tynieckie zab. bliźniacza · działka: 1 900 m2 · 101.05 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 511 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.05m2
Podgórki Tynieckie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 775.20m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 775.20m2

ul. J. Kochanowskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 171 m2 · 775.20 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

brak oceny

3 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wieliczka 775.20m2
J. Kochanowskiego
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grzechynia 225.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grzechynia 225.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 388 m2 · 225.00 m2 Dom na sprzedaż Grzechynia

brak oceny

1 620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grzechynia 225.00m2

Grzechynia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTI3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Morawica 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Morawica 110.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 460 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Morawica

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Morawica 110.00m2

Morawica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 184.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 184.00m2

ul. Korczynowa zab. wolnostojąca · działka: 754 m2 · 184.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Libertów 184.00m2
Korczynowa
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTIzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zawada 299.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zawada 299.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 299.00 m2 Dom na sprzedaż Zawada

brak oceny

1 999 999 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zawada 299.00m2

Zawada,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chorowice 139.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chorowice 139.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 910 m2 · 139.00 m2 Dom na sprzedaż Chorowice

brak oceny

1 097 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 892 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chorowice 139.00m2

Chorowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzyszkowice 376.00m2, dom na sprzedaż

Dom Krzyszkowice 376.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 700 m2 · 376.00 m2 Dom na sprzedaż Krzyszkowice

brak oceny

2 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 851 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzyszkowice 376.00m2

Krzyszkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Trzebunia 174.96m2, dom na sprzedaż

Dom Trzebunia 174.96m2

zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 174.96 m2 Dom na sprzedaż Trzebunia

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 515 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Trzebunia 174.96m2

Trzebunia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTE1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 159.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 159.00m2

Zwierzyniec/Olszanica, ul. J. Majówny działka: 354 m2 · 159.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 119 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 159.00m2
J. Majówny
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTE0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłokoczyn 115.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłokoczyn 115.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 115.00 m2 Dom na sprzedaż Kłokoczyn

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 078 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kłokoczyn 115.00m2

Kłokoczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTBlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dojazdów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dojazdów 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 579 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dojazdów 130.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.00m2

Nowa Huta, ul. Igołomska zab. bliźniacza · działka: 440 m2 · 123.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 065 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 123.00m2
Igołomska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTBjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bębło 187.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bębło 187.00m2

ul. Lasek działka: 380 m2 · 187.00 m2 Dom na sprzedaż Bębło

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bębło 187.00m2
Lasek
Bębło,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTBiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.00m2

Nowa Huta, ul. Igołomska zab. bliźniacza · działka: 260 m2 · 123.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

849 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 902 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 123.00m2
Igołomska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTA1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 150.00m2

Bronowice, ul. P. Brzezińskiego działka: 140 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 295 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 633 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 150.00m2
P. Brzezińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łękawica 62.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łękawica 62.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 162 m2 · 62.00 m2 Dom na sprzedaż Łękawica

brak oceny

1 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

24 194 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łękawica 62.00m2

Łękawica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Swoszowice/Wróblowice, ul. Myślenicka działka: 3 197 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 220.00m2
Myślenicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 205.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 205.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 205.00 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 780 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 205.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż gm. Kocmyrzów-Luborzyca

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2

gm. Kocmyrzów-Luborzyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY5LzAxYmE2OWY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy