zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Kraków 152.77m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 152.77m2

Nowa Huta zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 152.77 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 430 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 152.77m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTkzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mogilany 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mogilany 300.00m2

ul. Jaśminowa zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Mogilany

brak oceny

779 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 597 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mogilany 300.00m2
Jaśminowa
Mogilany,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 121.10m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 121.10m2

ul. Komora zab. wolnostojąca · działka: 502 m2 · 121.10 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 496 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 121.10m2
Komora
Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Narodowa 128.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Narodowa 128.00m2

działka: 700 m2 · 128.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Narodowa

brak oceny

969 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 570 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Narodowa 128.00m2

Przeginia Narodowa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTdmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Grodkowice 219.00m2, dom na sprzedaż

Dom Grodkowice 219.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 6 400 m2 · 219.00 m2 Dom na sprzedaż Grodkowice

brak oceny

1 508 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 886 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Grodkowice 219.00m2

Grodkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 181.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 181.50m2

Zwierzyniec/Bielany, ul. Sokola zab. wolnostojąca · działka: 750 m2 · 181.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 061 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 181.50m2
Sokola
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

ul. Konwaliowa zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2
Konwaliowa
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 394.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 394.00m2

Swoszowice, ul. T. Chałubińskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 070 m2 · 394.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 345 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 394.00m2
T. Chałubińskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Igołomia 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Igołomia 180.00m2

działka: 500 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Igołomia

brak oceny

1 480 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Igołomia 180.00m2

Igołomia,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 400.00m2

Zwierzyniec, ul. Księcia Józefa działka: 2 500 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 400.00m2
Księcia Józefa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Pielgrzymowice 181.20m2, dom na sprzedaż

Dom Pielgrzymowice 181.20m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 181.20 m2 Dom na sprzedaż Pielgrzymowice

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 169 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Pielgrzymowice 181.20m2

Pielgrzymowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Lusina 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Lusina 170.00m2

ul. Spacerowa działka: 1 000 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Lusina

brak oceny

2 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Lusina 170.00m2
Spacerowa
Lusina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 282.00m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 282.00m2

ul. S. Roweckiego zab. wolnostojąca · działka: 712 m2 · 282.00 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

2 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 043 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 282.00m2
S. Roweckiego
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 216.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 216.00m2

Dębniki, ul. Kobierzyńska zab. bliźniacza · działka: 213 m2 · 216.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 865 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 634 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 216.00m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 81.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 81.00m2

ul. Zacisze zab. szeregowa · działka: 26 m2 · 81.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 81.00m2
Zacisze
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2

zab. wolnostojąca · działka: 774 m2 · 235.28 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 796 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 235.28m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 120.00m2

ul. Kwiatów Polnych zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 120.00m2
Kwiatów Polnych
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 234.93m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 234.93m2

al. Dębowa zab. wolnostojąca · działka: 390 m2 · 234.93 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 641 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 234.93m2
Dębowa
Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzezie 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzezie 250.00m2

działka: 6 700 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Brzezie

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzezie 250.00m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rząska 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rząska 180.00m2

ul. Akacjowa zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Rząska

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rząska 180.00m2
Akacjowa
Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niepołomice 67.70m2, dom na sprzedaż

Dom Niepołomice 67.70m2

Boryczów działka: 167 m2 · 67.70 m2 Dom na sprzedaż Niepołomice

brak oceny

829 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 245 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niepołomice 67.70m2

Niepołomice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTQwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.05m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.05m2

Dębniki/Tyniec, ul. Podgórki Tynieckie zab. bliźniacza · działka: 1 900 m2 · 101.05 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 550 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 339 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.05m2
Podgórki Tynieckie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 260.00m2

ul. Michałki zab. wolnostojąca · działka: 658 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 260.00m2
Michałki
Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 110.00m2

ul. Leśna zab. szeregowa · działka: 144 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 110.00m2
Leśna
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZhLzAxYmE2YTM3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy