zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Małopolskie, - Strona 21

Domy na sprzedaż > Małopolskie

Sortuj:
Dom Zagacie 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zagacie 155.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 722 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Zagacie

brak oceny

1 055 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 806 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zagacie 155.00m2

Zagacie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDRkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kończyce 156.68m2, dom na sprzedaż

Dom Kończyce 156.68m2

zab. wolnostojąca · działka: 591 m2 · 156.68 m2 Dom na sprzedaż Kończyce

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 425 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kończyce 156.68m2

Kończyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łuczyce 578.72m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 578.72m2

działka: 2 500 m2 · 578.72 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

1 901 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 578.72m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUwLzAxYmE1MDQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wieliczka 236.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wieliczka 236.00m2

ul. Czubinów zab. wolnostojąca · działka: 1 m2 · 236.00 m2 Dom na sprzedaż Wieliczka

9.99

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 788 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Wieliczka 236.00m2
Czubinów
Wieliczka,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2FlLzAxYjlhZTA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 93.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 93.00m2

działka: 900 m2 · 93.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

9.99

645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 935 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Myślenice 93.00m2

Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNGJiXzBhLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 254.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 254.00m2

Nowa Huta zab. wolnostojąca · działka: 5 836 m2 · 254.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 254.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Celiny 73.00m2, dom na sprzedaż

Dom Celiny 73.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 200 m2 · 73.00 m2 Dom na sprzedaż Celiny

brak oceny

265 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 630 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Celiny 73.00m2

Celiny,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 261.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 261.00m2

Dębniki/Pychowice, ul. S. Odrzywolskiego zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 261.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 261.00m2
S. Odrzywolskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2E3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Książ Wielki 261.03m2, dom na sprzedaż

Dom Książ Wielki 261.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 359 m2 · 261.03 m2 Dom na sprzedaż Książ Wielki

brak oceny

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 026 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Książ Wielki 261.03m2

Książ Wielki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRlLzAxYmE0ZWJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 392.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 392.00m2

Zwierzyniec/Zakamycze, ul. Chełmska zab. wolnostojąca · działka: 1 939 m2 · 392.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

5 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 668 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 392.00m2
Chełmska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0Yjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 210.00m2

Prądnik Biały, ul. G. Ehrenberga zab. wolnostojąca · działka: 420 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 210.00m2
G. Ehrenberga
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 220.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 800 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

2 495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 341 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 220.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRkLzAxYmE0ZDU2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sułków 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Sułków 110.00m2

zab. szeregowa · działka: 131 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Sułków

9.99

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 082 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Sułków 110.00m2

Sułków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzBhLzAxYmEwYTNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Witkowice 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Witkowice 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Witkowice

9.99

199 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

995 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Witkowice 200.00m2

Witkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2M0LzAxYjdjNGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bukowina Tatrzańska 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bukowina Tatrzańska 210.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 964 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Bukowina Tatrzańska

brak oceny

3 825 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

18 214 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bukowina Tatrzańska 210.00m2

Bukowina Tatrzańska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Niedzica 146.50m2, dom na sprzedaż

Dom Niedzica 146.50m2

ul. 3 Maja działka: 480 m2 · 146.50 m2 Dom na sprzedaż Niedzica

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 874 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Niedzica 146.50m2
3 Maja
Niedzica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ3LzAxYmE0N2UzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Podgórze/Zabłocie, ul. Na Dołach działka: 200 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2
Na Dołach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Balin 274.00m2, dom na sprzedaż

Dom Balin 274.00m2

ul. Gwardzistów działka: 2 500 m2 · 274.00 m2 Dom na sprzedaż Balin

brak oceny

2 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 358 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Balin 274.00m2
Gwardzistów
Balin,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZWQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Myślenice 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Myślenice 250.00m2

Centrum, ul. gen. J. Wybickiego działka: 560 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Myślenice

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 560 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Myślenice 250.00m2
gen. J. Wybickiego
Myślenice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2I1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łęki 90.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łęki 90.00m2

działka: 1 900 m2 · 90.00 m2 Dom na sprzedaż Łęki

brak oceny

1 175 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łęki 90.00m2

Łęki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Y2FhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 208.00m2

Dębniki, ul. Szwedzka zab. bliźniacza · działka: 279 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 208.00m2
Szwedzka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Głogoczów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Głogoczów 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 086 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Głogoczów

brak oceny

835 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Głogoczów 130.00m2

Głogoczów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0YzlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łapanów 166.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łapanów 166.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 479 m2 · 166.00 m2 Dom na sprzedaż Łapanów

brak oceny

1 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 771 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łapanów 166.00m2

Łapanów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Karniowice 262.00m2, dom na sprzedaż

Dom Karniowice 262.00m2

ul. Słoneczna działka: 3 700 m2 · 262.00 m2 Dom na sprzedaż Karniowice

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 721 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Karniowice 262.00m2
Słoneczna
Karniowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRjLzAxYmE0Yzg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy