zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Krakowski, - Strona 3

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Dom Ściejowice 183.83m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 183.83 m2 Dom na sprzedaż Ściejowice

9.99

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ściejowice 183.83m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDdlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konary 218.00m2, dom na sprzedaż

Dom Konary 218.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 650 m2 · 218.00 m2 Dom na sprzedaż Konary

9.99

865 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 968 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Konary 218.00m2

Konary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDkxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 726 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 484 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VlLzAxYjllZWZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 325 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjAwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 320 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VmLzAxYjllZjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Ściejowice 183.83m2, dom na sprzedaż

Dom Ściejowice 183.83m2

9.99

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 277 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Ściejowice 183.83m2

Ściejowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAzLzAxYmEwMzA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 450.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 450.00m2

działka: 3 000 m2 · 450.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 450.00m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gaj 113.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gaj 113.00m2

zab. bliźniacza · działka: 327 m2 · 113.00 m2 Dom na sprzedaż Gaj

9.99

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Gaj 113.00m2

Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzA3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelków 191.17m2, dom na sprzedaż

Dom Zelków 191.17m2

ul. Jana Pawła II zab. wolnostojąca · działka: 787 m2 · 191.17 m2 Dom na sprzedaż Zelków

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 016 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zelków 191.17m2
Jana Pawła II
Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2IzLzAxYjliMzA4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Książniczki 260.32m2, dom na sprzedaż

Dom Książniczki 260.32m2

zab. wolnostojąca · działka: 930 m2 · 260.32 m2 Dom na sprzedaż Książniczki

9.99

1 645 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 319 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Książniczki 260.32m2

Książniczki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2VkLzAxYjllZDhlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

zab. bliźniacza · działka: 478 m2 · 179.62 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 899 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2YwLzAxYjlmMGIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Mników 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Mników 170.00m2

działka: 1 267 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Mników

brak oceny

1 495 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 794 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Mników 170.00m2

Mników,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzezie 127.70m2, dom na sprzedaż

Dom Brzezie 127.70m2

zab. bliźniacza · działka: 440 m2 · 127.70 m2 Dom na sprzedaż Brzezie

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 572 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzezie 127.70m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTAzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cholerzyn 322.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cholerzyn 322.00m2

działka: 1 400 m2 · 322.00 m2 Dom na sprzedaż Cholerzyn

brak oceny

2 990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 286 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cholerzyn 322.00m2

Cholerzyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 122.33m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 122.33m2

zab. wolnostojąca · działka: 499 m2 · 122.33 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

9.99

1 049 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 575 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Michałowice 122.33m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzAwLzAxYmEwMDg0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Piekary 160.00m2, dom na sprzedaż

Dom Piekary 160.00m2

zab. bliźniacza · działka: 196 m2 · 160.00 m2 Dom na sprzedaż Piekary

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 219 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Piekary 160.00m2

Piekary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rudawa 85.44m2, dom na sprzedaż

Dom Rudawa 85.44m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 85.44 m2 Dom na sprzedaż Rudawa

brak oceny

1 050 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 289 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rudawa 85.44m2

Rudawa,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU1LzAxYmE1NTAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 134.08m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 134.08m2

zab. bliźniacza · działka: 290 m2 · 134.08 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 134.08m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2M0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 134.08m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 134.08m2

brak oceny

1 339 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 987 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 134.08m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 151.52m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 151.52m2

zab. wolnostojąca · działka: 441 m2 · 151.52 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 893 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 151.52m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelczyna 141.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zelczyna 141.00m2

zab. bliźniacza · działka: 600 m2 · 141.00 m2 Dom na sprzedaż Zelczyna

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 284 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zelczyna 141.00m2

Zelczyna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NDllXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skawina 405.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skawina 405.00m2

ul. Korabnicka działka: 769 m2 · 405.00 m2 Dom na sprzedaż Skawina

9.99

2 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Skawina 405.00m2
Korabnicka
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2VhLzAxYjdlYWRjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łazy 380.00m2, dom na sprzedaż

Dom Łazy 380.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 850 m2 · 380.00 m2 Dom na sprzedaż Łazy

9.99

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 342 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Łazy 380.00m2

Łazy,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2JmLzAxYjliZjkwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy