zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Zabierzów, - Strona 1

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski > Zabierzów

Sortuj:
Dom Zabierzów 232.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 232.00m2

ul. Śląska zab. wolnostojąca · działka: 816 m2 · 232.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 603 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 232.00m2
Śląska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

ul. Konwaliowa zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2
Konwaliowa
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 161.73m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 161.73m2

ul. Krakowska zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 161.73 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 161.73m2
Krakowska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 450.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 450.00m2

działka: 3 000 m2 · 450.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 450.00m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzE0LzAxYmExNGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 240.00m2

ul. Krakowska zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 417 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zabierzów 240.00m2
Krakowska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDU4XzEzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 80.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 80.00m2

ul. Radosna zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 80.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 738 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 80.00m2
Radosna
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NDgxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

zab. bliźniacza · działka: 353 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 065 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 798 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

zab. bliźniacza · działka: 372 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 122.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 122.00m2

ul. Śląska zab. bliźniacza · działka: 246 m2 · 122.00 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

9.99

1 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zabierzów 122.00m2
Śląska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 122.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 122.00m2

9.99

1 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 525 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Zabierzów 122.00m2
Śląska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3Zjk3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy