zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Krakowski, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Dom Zielonki 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 120.00m2

ul. Kwiatów Polnych zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 120.00m2
Kwiatów Polnych
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rząska 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rząska 180.00m2

ul. Akacjowa zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Rząska

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rząska 180.00m2
Akacjowa
Rząska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 260.00m2

ul. Michałki zab. wolnostojąca · działka: 658 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 346 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 260.00m2
Michałki
Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 110.00m2

ul. Leśna zab. szeregowa · działka: 144 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 364 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 110.00m2
Leśna
Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Krzeszowice 313.49m2, dom na sprzedaż

Dom Krzeszowice 313.49m2

ul. Żbicka zab. wolnostojąca · działka: 1 592 m2 · 313.49 m2 Dom na sprzedaż Krzeszowice

brak oceny

1 540 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 912 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Krzeszowice 313.49m2
Żbicka
Krzeszowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wilczkowice 228.00m2, dom na sprzedaż

Dom Wilczkowice 228.00m2

działka: 736 m2 · 228.00 m2 Dom na sprzedaż Wilczkowice

brak oceny

1 289 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 654 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wilczkowice 228.00m2

Wilczkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Morawica 110.00m2, dom na sprzedaż

Dom Morawica 110.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 460 m2 · 110.00 m2 Dom na sprzedaż Morawica

brak oceny

600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 455 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Morawica 110.00m2

Morawica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 184.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 184.00m2

ul. Korczynowa zab. wolnostojąca · działka: 754 m2 · 184.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 587 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Libertów 184.00m2
Korczynowa
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NmEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Chorowice 139.00m2, dom na sprzedaż

Dom Chorowice 139.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 910 m2 · 139.00 m2 Dom na sprzedaż Chorowice

brak oceny

1 097 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 892 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Chorowice 139.00m2

Chorowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njk2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kłokoczyn 115.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kłokoczyn 115.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 115.00 m2 Dom na sprzedaż Kłokoczyn

brak oceny

699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 078 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kłokoczyn 115.00m2

Kłokoczyn,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjhjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Dojazdów 130.00m2, dom na sprzedaż

Dom Dojazdów 130.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 579 m2 · 130.00 m2 Dom na sprzedaż Dojazdów

brak oceny

620 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 769 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Dojazdów 130.00m2

Dojazdów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjhiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bębło 187.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bębło 187.00m2

ul. Lasek działka: 380 m2 · 187.00 m2 Dom na sprzedaż Bębło

brak oceny

690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 690 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bębło 187.00m2
Lasek
Bębło,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1Njg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzozówka Korzkiewska 205.00m2, dom na sprzedaż

Dom Brzozówka Korzkiewska 205.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 0 m2 · 205.00 m2 Dom na sprzedaż Brzozówka Korzkiewska

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 780 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzozówka Korzkiewska 205.00m2

Brzozówka Korzkiewska,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 300 m2 · 140.00 m2 Dom na sprzedaż gm. Kocmyrzów-Luborzyca

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2

gm. Kocmyrzów-Luborzyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2, dom na sprzedaż

Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 421 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom gm. Kocmyrzów-Luborzyca 140.00m2

gm. Kocmyrzów-Luborzyca,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 120.00m2

ul. Krakowskie Przedmieście zab. bliźniacza · działka: 201 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 420 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 120.00m2
Krakowskie Przedmieście
Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 161.73m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 161.73m2

ul. Krakowska zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 161.73 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 111 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 161.73m2
Krakowska
Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Polanowice 274.50m2, dom na sprzedaż

Dom Polanowice 274.50m2

działka: 2 433 m2 · 274.50 m2 Dom na sprzedaż Polanowice

brak oceny

1 649 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 007 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Polanowice 274.50m2

Polanowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Iwanowice Włościańskie 75.00m2, dom na sprzedaż

Dom Iwanowice Włościańskie 75.00m2

działka: 109 m2 · 75.00 m2 Dom na sprzedaż Iwanowice Włościańskie

brak oceny

470 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 267 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Iwanowice Włościańskie 75.00m2

Iwanowice Włościańskie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU2LzAxYmE1NjVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Więckowice 135.00m2, dom na sprzedaż

Dom Więckowice 135.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 388 m2 · 135.00 m2 Dom na sprzedaż Więckowice

9.99

790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 852 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Więckowice 135.00m2

Więckowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA0LzAxYmEwNDI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

zab. bliźniacza · działka: 507 m2 · 179.62 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

910 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 066 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTQyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

zab. bliźniacza · działka: 441 m2 · 179.62 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

880 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 899 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 179.62m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 484 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

brak oceny

860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 972 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzNmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 325 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

9.99

820 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 694 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Przeginia Duchowna 144.00m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2MxLzAxYjljMTUyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy