zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Krakowski, - Strona 9

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Dom Rączna 104.24m2, dom na sprzedaż

Dom Rączna 104.24m2

zab. wolnostojąca · działka: 510 m2 · 104.24 m2 Dom na sprzedaż Rączna

brak oceny

1 010 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rączna 104.24m2

Rączna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2NjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rączna 104.24m2, dom na sprzedaż

Dom Rączna 104.24m2

brak oceny

1 010 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rączna 104.24m2

Rączna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2NiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rączna 104.24m2, dom na sprzedaż

Dom Rączna 104.24m2

zab. wolnostojąca · działka: 330 m2 · 104.24 m2 Dom na sprzedaż Rączna

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 305 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rączna 104.24m2

Rączna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2M5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gaj 112.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gaj 112.00m2

zab. bliźniacza · działka: 330 m2 · 112.00 m2 Dom na sprzedaż Gaj

brak oceny

950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 482 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gaj 112.00m2

Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0MzA0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skawina 237.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skawina 237.00m2

ul. Żwirowa działka: 484 m2 · 237.00 m2 Dom na sprzedaż Skawina

brak oceny

890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

3 755 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Skawina 237.00m2
Żwirowa
Skawina,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MWY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Gaj 124.00m2, dom na sprzedaż

Dom Gaj 124.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 400 m2 · 124.00 m2 Dom na sprzedaż Gaj

brak oceny

999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 056 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Gaj 124.00m2

Gaj,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTg1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 132.00m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 132.00m2

ul. Warszawka zab. bliźniacza · działka: 750 m2 · 132.00 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

1 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 333 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 132.00m2
Warszawka
Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQxLzAxYmE0MTEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bosutów 153.78m2, dom na sprzedaż

Dom Bosutów 153.78m2

ul. Wiśniowa zab. wolnostojąca · działka: 580 m2 · 153.78 m2 Dom na sprzedaż Bosutów

brak oceny

1 599 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 404 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bosutów 153.78m2
Wiśniowa
Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bosutów 153.78m2, dom na sprzedaż

Dom Bosutów 153.78m2

ul. Wiśniowa zab. wolnostojąca · działka: 670 m2 · 153.78 m2 Dom na sprzedaż Bosutów

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 730 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bosutów 153.78m2
Wiśniowa
Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bosutów 153.78m2, dom na sprzedaż

Dom Bosutów 153.78m2

ul. Wiśniowa zab. wolnostojąca · działka: 520 m2 · 153.78 m2 Dom na sprzedaż Bosutów

brak oceny

1 599 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 404 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bosutów 153.78m2
Wiśniowa
Bosutów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 463 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTM1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 488 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

879 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 416 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 512 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 489 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 535 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

889 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 489 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 560 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 562 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 137.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 137.00m2

zab. bliźniacza · działka: 530 m2 · 137.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 562 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 137.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNlLzAxYmEzZTMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 587 m2 · 99.83 m2 Dom na sprzedaż Widoma

brak oceny

675 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 761 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 493 m2 · 99.83 m2 Dom na sprzedaż Widoma

brak oceny

665 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 661 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

brak oceny

875 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjQ5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Widoma 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Widoma 99.83m2

brak oceny

865 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 665 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Widoma 99.83m2

Widoma,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjRhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Michałowice 99.83m2, dom na sprzedaż

Dom Michałowice 99.83m2

zab. wolnostojąca · działka: 587 m2 · 99.83 m2 Dom na sprzedaż Michałowice

brak oceny

875 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 765 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Michałowice 99.83m2

Michałowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzIyLzAxYmEyMjRiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Sułkowice 631.15m2, dom na sprzedaż

Dom Sułkowice 631.15m2

zab. wolnostojąca · działka: 17 600 m2 · 631.15 m2 Dom na sprzedaż Sułkowice

brak oceny

3 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 387 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Sułkowice 631.15m2

Sułkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Boleń 189.00m2, dom na sprzedaż

Dom Boleń 189.00m2

zab. bliźniacza · działka: 450 m2 · 189.00 m2 Dom na sprzedaż Boleń

brak oceny

1 449 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 667 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Boleń 189.00m2

Boleń,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Skała 198.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skała 198.00m2

ul. Słomnicka działka: 1 211 m2 · 198.00 m2 Dom na sprzedaż Skała

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Skała 198.00m2
Słomnicka
Skała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy