zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Krakowski, - Strona 8

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Dom Rączna 144.00m2, dom na sprzedaż

Dom Rączna 144.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 310 m2 · 144.00 m2 Dom na sprzedaż Rączna

9.99

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 736 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Rączna 144.00m2

Rączna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzA5LzAxYmEwOTQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 200.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 200 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 450 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 200.00m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNjLzAxYmEzYzQzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

zab. bliźniacza · działka: 353 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 065 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 798 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zabierzów 108.70m2, dom na sprzedaż

Dom Zabierzów 108.70m2

zab. bliźniacza · działka: 372 m2 · 108.70 m2 Dom na sprzedaż Zabierzów

brak oceny

1 000 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zabierzów 108.70m2

Zabierzów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 225 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 223 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ1LzAxYmE0NWVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 232 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 017 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGMxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 103.12m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 103.12m2

zab. bliźniacza · działka: 164 m2 · 103.12 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 142 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 103.12m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 103.12m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 103.12m2

brak oceny

1 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 142 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 103.12m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 210 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przybysławice 257.40m2, dom na sprzedaż

Dom Przybysławice 257.40m2

zab. wolnostojąca · działka: 479 m2 · 257.40 m2 Dom na sprzedaż Przybysławice

brak oceny

750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 914 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przybysławice 257.40m2

Przybysławice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGJhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 103.03m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 103.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 368 m2 · 103.03 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 123 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 103.03m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wilków 167.96m2, dom na sprzedaż

Dom Wilków 167.96m2

zab. wolnostojąca · działka: 370 m2 · 167.96 m2 Dom na sprzedaż Wilków

brak oceny

450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 679 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wilków 167.96m2

Wilków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ0LzAxYmE0NGIyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Szczodrkowice 160.70m2, dom na sprzedaż

Dom Szczodrkowice 160.70m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 160.70 m2 Dom na sprzedaż Szczodrkowice

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 023 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Szczodrkowice 160.70m2

Szczodrkowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2ViXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 125.65m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 125.65m2

działka: 500 m2 · 125.65 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 121 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 125.65m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2U5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 126.11m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 126.11m2

działka: 500 m2 · 126.11 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 084 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 126.11m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2U4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 125.91m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 125.91m2

działka: 500 m2 · 125.91 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 090 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 125.91m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2U3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 125.37m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 125.37m2

działka: 500 m2 · 125.37 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

1 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 959 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 125.37m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2U2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 125.72m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 125.72m2

działka: 500 m2 · 125.72 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 113 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 125.72m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2U1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 104.24m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 104.24m2

działka: 640 m2 · 104.24 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

brak oceny

850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 154 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 104.24m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2Q3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Przeginia Duchowna 104.24m2, dom na sprzedaż

Dom Przeginia Duchowna 104.24m2

działka: 570 m2 · 104.24 m2 Dom na sprzedaż Przeginia Duchowna

brak oceny

830 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 962 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Przeginia Duchowna 104.24m2

Przeginia Duchowna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2Q2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rączna 104.24m2, dom na sprzedaż

Dom Rączna 104.24m2

zab. wolnostojąca · działka: 510 m2 · 104.24 m2 Dom na sprzedaż Rączna

brak oceny

1 010 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 689 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rączna 104.24m2

Rączna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2Q1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rączna 104.24m2, dom na sprzedaż

Dom Rączna 104.24m2

zab. wolnostojąca · działka: 310 m2 · 104.24 m2 Dom na sprzedaż Rączna

brak oceny

970 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 305 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rączna 104.24m2

Rączna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2NmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Rączna 104.24m2, dom na sprzedaż

Dom Rączna 104.24m2

zab. wolnostojąca · działka: 550 m2 · 104.24 m2 Dom na sprzedaż Rączna

brak oceny

1 040 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 977 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Rączna 104.24m2

Rączna,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQzLzAxYmE0M2NlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy