zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Krakowski, - Strona 10

Domy na sprzedaż > Małopolskie > Krakowski

Sortuj:
Dom Skała 198.00m2, dom na sprzedaż

Dom Skała 198.00m2

ul. Słomnicka działka: 1 211 m2 · 198.00 m2 Dom na sprzedaż Skała

brak oceny

1 090 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 505 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Skała 198.00m2
Słomnicka
Skała,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYmI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Libertów 156.00m2, dom na sprzedaż

Dom Libertów 156.00m2

ul. Sportowców zab. bliźniacza · działka: 1 200 m2 · 156.00 m2 Dom na sprzedaż Libertów

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 833 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Libertów 156.00m2
Sportowców
Libertów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjlmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Cianowice Duże 237.00m2, dom na sprzedaż

Dom Cianowice Duże 237.00m2

zab. wolnostojąca · działka: 900 m2 · 237.00 m2 Dom na sprzedaż Cianowice Duże

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Cianowice Duże 237.00m2

Cianowice Duże,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wołowice 197.50m2, dom na sprzedaż

Dom Wołowice 197.50m2

zab. wolnostojąca · działka: 620 m2 · 197.50 m2 Dom na sprzedaż Wołowice

brak oceny

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 823 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wołowice 197.50m2

Wołowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNiLzAxYmEzYjUwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Borek Szlachecki 54.97m2, dom na sprzedaż

Dom Borek Szlachecki 54.97m2

zab. bliźniacza · działka: 1 000 m2 · 54.97 m2 Dom na sprzedaż Borek Szlachecki

brak oceny

585 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 642 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Borek Szlachecki 54.97m2

Borek Szlachecki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYWNhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Konary 101.40m2, dom na sprzedaż

Dom Konary 101.40m2

zab. bliźniacza · działka: 234 m2 · 101.40 m2 Dom na sprzedaż Konary

brak oceny

780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 692 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Konary 101.40m2

Konary,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzNhLzAxYmEzYTgzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Brzezie 214.72m2, dom na sprzedaż

Dom Brzezie 214.72m2

zab. wolnostojąca · działka: 434 m2 · 214.72 m2 Dom na sprzedaż Brzezie

brak oceny

1 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 753 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Brzezie 214.72m2

Brzezie,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOWExXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Wrząsowice 80.58m2, dom na sprzedaż

Dom Wrząsowice 80.58m2

zab. szeregowa · działka: 100 m2 · 80.58 m2 Dom na sprzedaż Wrząsowice

brak oceny

719 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Wrząsowice 80.58m2

Wrząsowice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTlkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Bibice 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Bibice 103.00m2

zab. szeregowa · działka: 128 m2 · 103.00 m2 Dom na sprzedaż Bibice

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 136 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Bibice 103.00m2

Bibice,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM5LzAxYmEzOTk5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 212 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 380 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 952 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM4LzAxYmEzODY0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Tenczynek 454.63m2, dom na sprzedaż

Dom Tenczynek 454.63m2

działka: 5 800 m2 · 454.63 m2 Dom na sprzedaż Tenczynek

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 159 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Tenczynek 454.63m2

Tenczynek,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM3LzAxYmEzNzVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 154.15m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 154.15m2

zab. bliźniacza · działka: 209 m2 · 154.15 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 249 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 103 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 154.15m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Świątniki Górne 167.78m2, dom na sprzedaż

Dom Świątniki Górne 167.78m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 167.78 m2 Dom na sprzedaż Świątniki Górne

brak oceny

1 690 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 073 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Świątniki Górne 167.78m2

Świątniki Górne,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM1LzAxYmEzNWMwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelków 202.80m2, dom na sprzedaż

Dom Zelków 202.80m2

zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 202.80 m2 Dom na sprzedaż Zelków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 615 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zelków 202.80m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzM0LzAxYmEzNGQ0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łuczyce 114.77m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 114.77m2

zab. bliźniacza · działka: 215 m2 · 114.77 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

839 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 310 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 114.77m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Łuczyce 114.77m2, dom na sprzedaż

Dom Łuczyce 114.77m2

zab. bliźniacza · działka: 250 m2 · 114.77 m2 Dom na sprzedaż Łuczyce

brak oceny

869 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 572 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Łuczyce 114.77m2

Łuczyce,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 105.16m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 105.16m2

zab. bliźniacza · działka: 171 m2 · 105.16 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 390 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 218 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 105.16m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 118.08m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 118.08m2

zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 118.08 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 856 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 118.08m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJjLzAxYmEyYzcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zielonki 157.31m2, dom na sprzedaż

Dom Zielonki 157.31m2

zab. wolnostojąca · działka: 445 m2 · 157.31 m2 Dom na sprzedaż Zielonki

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 396 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zielonki 157.31m2

Zielonki,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJiLzAxYmEyYjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Modlnica 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Modlnica 88.00m2

zab. bliźniacza · działka: 207 m2 · 88.00 m2 Dom na sprzedaż Modlnica

brak oceny

947 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 761 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Modlnica 88.00m2

Modlnica,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzJhLzAxYmEyYTIxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Zelków 98.91m2, dom na sprzedaż

Dom Zelków 98.91m2

zab. wolnostojąca · działka: 3 817 m2 · 98.91 m2 Dom na sprzedaż Zelków

brak oceny

1 280 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 941 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Zelków 98.91m2

Zelków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI5LzAxYmEyOWI5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Czernichów 151.90m2, dom na sprzedaż

Dom Czernichów 151.90m2

zab. wolnostojąca · działka: 1 800 m2 · 151.90 m2 Dom na sprzedaż Czernichów

brak oceny

1 350 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 887 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Czernichów 151.90m2

Czernichów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFlLzAxYmExZTljXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Narama 108.27m2, dom na sprzedaż

Dom Narama 108.27m2

zab. wolnostojąca · działka: 380 m2 · 108.27 m2 Dom na sprzedaż Narama

brak oceny

900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 313 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Narama 108.27m2

Narama,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTZmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kozierów 174.03m2, dom na sprzedaż

Dom Kozierów 174.03m2

zab. wolnostojąca · działka: 600 m2 · 174.03 m2 Dom na sprzedaż Kozierów

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 183 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kozierów 174.03m2

Kozierów,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzI1LzAxYmEyNTdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy