zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kraków, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Dom Kraków 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 103.00m2

Nowa Huta, ul. Wiązowa zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 103.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 103.00m2
Wiązowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MmYyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 103.00m2

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 103.00m2
Wiązowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MmYxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 103.00m2

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 103.00m2
Wiązowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MmYwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 103.00m2

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 103.00m2
Wiązowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MmVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 103.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 103.00m2

brak oceny

995 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 660 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 103.00m2
Wiązowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MmVlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 149.64m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 149.64m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Nowosądecka działka: 400 m2 · 149.64 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 612 070 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 773 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 149.64m2
Nowosądecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

Dębniki, ul. Sidzińska zab. bliźniacza · działka: 389 m2 · 139.78 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjdkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.19m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.19m2

Dębniki, ul. Sidzińska zab. bliźniacza · działka: 389 m2 · 139.19 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 699 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 206 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.19m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.84m2

Dębniki, ul. Sidzińska zab. bliźniacza · działka: 389 m2 · 139.84 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 655 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.84m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjdhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.19m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.19m2

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 423 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.19m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjc5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjc4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjc3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 399 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 009 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjc2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.84m2

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 655 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.84m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.19m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.19m2

brak oceny

1 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 705 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.19m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2Mjc0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.78m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.78m2

brak oceny

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 293 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.78m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjcxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 139.84m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 139.84m2

brak oceny

1 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 435 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 139.84m2
Sidzińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYyLzAxYmE2MjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 530.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 530.00m2

Prądnik Biały, ul. Ojcowska działka: 870 m2 · 530.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

5 400 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 189 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 530.00m2
Ojcowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYxLzAxYmE2MWJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 142.34 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MGEzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MGEyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 142.34m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 142.34m2

brak oceny

1 708 080 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 142.34m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzYwLzAxYmE2MGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy