zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kraków, - Strona 4

Domy na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Dom Kraków 125.08m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 125.08m2

Zwierzyniec/Wola Justowska, ul. Podłużna zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 125.08 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 188 900 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 125.08m2
Podłużna
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjczXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Turniejowa zab. wolnostojąca · działka: 785 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 220.00m2
Turniejowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 201.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 201.00m2

Podgórze Duchackie/Bonarka, ul. Szczęśliwa działka: 359 m2 · 201.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 910 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 201.00m2
Szczęśliwa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVmLzAxYmE1ZjJkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 261.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 261.00m2

Dębniki/Pychowice, ul. S. Odrzywolskiego zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 261.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 261.00m2
S. Odrzywolskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWVjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 208.00m2

Dębniki, ul. Szwedzka zab. bliźniacza · działka: 279 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 208.00m2
Szwedzka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 249.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 249.40m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie, ul. Grochowska działka: 367 m2 · 249.40 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 249.40m2
Grochowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 208.29m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 208.29m2

Bronowice, ul. Brzegowa działka: 332 m2 · 208.29 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 099 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 080 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 208.29m2
Brzegowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZWE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 152.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 152.50m2

Podgórze, ul. Braterska zab. bliźniacza · działka: 384 m2 · 152.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 770 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 152.50m2
Braterska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTlhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 90.60m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 90.60m2

Swoszowice, ul. Myślenicka zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 90.60 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 954 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 90.60m2
Myślenicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 230.00m2

Zwierzyniec/Przegorzały zab. wolnostojąca · działka: 475 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 230.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVlLzAxYmE1ZTZlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 132.04m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 132.04m2

Prądnik Biały zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 132.04 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 467 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 132.04m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZGQxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 310.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 310.00m2

Bronowice/Bronowice Małe, ul. Olkuska działka: 0 m2 · 310.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 997 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 668 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 310.00m2
Olkuska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDg4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 180.00m2

Nowa Huta, ul. Rumiankowa działka: 978 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 697 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 428 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 180.00m2
Rumiankowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 155.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów, ul. K. Darwina zab. bliźniacza · działka: 4 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 155.00m2
K. Darwina
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 100.00m2

Nowa Huta/Branice, ul. E. Szymańskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 161 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 975 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 100.00m2
E. Szymańskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 230.03m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 230.03m2

Czyżyny, ul. Nastrojowa zab. wolnostojąca · działka: 665 m2 · 230.03 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 911 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 230.03m2
Nastrojowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 173.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 173.41m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie zab. bliźniacza · działka: 741 m2 · 173.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 173.41m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 104.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 104.00m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 266 m2 · 104.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 104.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 289.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 289.00m2

Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi zab. szeregowa · działka: 700 m2 · 289.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 289.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjdmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 260.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 260.00m2

Swoszowice, ul. M. Rutkowskiego zab. wolnostojąca · działka: 566 m2 · 260.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 923 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 260.00m2
M. Rutkowskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzU0LzAxYmE1NGMyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. Poronińska zab. wolnostojąca · działka: 1 500 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 471 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 170.00m2
Poronińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2NiLzAxYjdjYjIxXzAzLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Swoszowice, ul. Poronińska zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 636 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 220.00m2
Poronińska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzExLzAxYmExMThhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 150.00m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 150.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 270.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice działka: 1 253 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 270.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy