zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kraków, Dębniki - Strona 3

Domy na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Dom Kraków 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 200.00m2

Dębniki/Tyniec zab. wolnostojąca · działka: 1 000 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

2.5

1 460 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 300 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
2.5
Dom Kraków 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzJmLzAxYjkyZjhhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 145.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 145.00m2

Dębniki/Sidzina zab. bliźniacza · działka: 345 m2 · 145.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 999 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 786 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 145.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2QyLzAxYjlkMmY3XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.30m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.30m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 300 m2 · 123.30 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 340 700 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 873 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 123.30m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5Lzg5LzAxYjk4OWI4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.35m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.35m2

Dębniki/Sidzina, ul. Z. Nałkowskiej działka: 25 m2 · 112.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

899 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 002 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.35m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzUwLzAxYjk1MDY3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.73m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.73m2

Dębniki/Sidzina, ul. Z. Nałkowskiej zab. szeregowa · działka: 106 m2 · 112.73 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 782 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.73m2
Z. Nałkowskiej
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2Q0LzAxYjhkNDQ4XzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

Dębniki/Skotniki, ul. Skotnicka działka: 914 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 170.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDcyXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 280.00m2

Dębniki/Pychowice, ul. Tyniecka zab. bliźniacza · działka: 500 m2 · 280.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 280.00m2
Tyniecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA0LzAxYjkwNDY2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 370.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 370.00m2

Dębniki/Tyniec zab. wolnostojąca · działka: 2 800 m2 · 370.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 162 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 370.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2IzLzdhLzAxYjM3YWMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 123.32m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 123.32m2

Dębniki/Tyniec zab. bliźniacza · działka: 448 m2 · 123.32 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 407 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 123.32m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzdhLzAxYjU3YTc3XzE0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 191.69m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 191.69m2

Dębniki/Skotniki zab. bliźniacza · działka: 520 m2 · 191.69 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 456 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 596 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 191.69m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3L2VhLzAxYjdlYWNiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 280.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 280.00m2

9.99

1 299 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

4 639 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 280.00m2
Tyniecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZmNjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

9.99

2 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 353 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 170.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzdmLzAxYjg3ZjZkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 200.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 200.00m2

Dębniki/Zakrzówek zab. wolnostojąca · działka: 553 m2 · 200.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

17 500 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 200.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I1LzY3LzAxYjU2NzUwXzA4LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 102.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 102.00m2

Dębniki, ul. Tyniecka działka: 543 m2 · 102.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 300 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 745 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 102.00m2
Tyniecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2FlL2VhLzAxYWVlYWFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednia

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy