zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kraków, - Strona 6

Domy na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Dom Kraków 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 180.00m2

Nowa Huta, ul. Rumiankowa działka: 978 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 697 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 428 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 180.00m2
Rumiankowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVkLzAxYmE1ZDI2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 155.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 155.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Grębałów, ul. K. Darwina zab. bliźniacza · działka: 4 m2 · 155.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 125 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 258 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 155.00m2
K. Darwina
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Y2Y3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 100.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 100.00m2

Nowa Huta/Branice, ul. E. Szymańskiego zab. wolnostojąca · działka: 1 161 m2 · 100.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 975 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

29 750 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 100.00m2
E. Szymańskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1Yzc1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 230.03m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 230.03m2

Czyżyny, ul. Nastrojowa zab. wolnostojąca · działka: 665 m2 · 230.03 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 911 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 230.03m2
Nastrojowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzVjLzAxYmE1YzJiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 173.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 173.41m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie zab. bliźniacza · działka: 741 m2 · 173.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 147 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 173.41m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzViLzAxYmE1YmZiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 104.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 104.00m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 266 m2 · 104.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

15 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 104.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 289.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 289.00m2

Zwierzyniec, ul. Królowej Jadwigi zab. szeregowa · działka: 700 m2 · 289.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 100 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 727 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 289.00m2
Królowej Jadwigi
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjdmXzAyLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 150.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 150.00m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 400 m2 · 150.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 860 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 400 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 150.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 270.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 270.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Łuczanowice działka: 1 253 m2 · 270.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

5 926 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 270.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzQ4LzAxYmE0OGEwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 377.13m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 377.13m2

Zwierzyniec/Przegorzały działka: 549 m2 · 377.13 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

2 600 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 894 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 377.13m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzEwLzAxYmExMGM5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.41m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 101.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.41m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2RhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 101.41m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 101.41m2

Dębniki, ul. Spacerowa zab. bliźniacza · działka: 200 m2 · 101.41 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 190 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 735 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 101.41m2
Spacerowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2Q5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 112.94m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 112.94m2

Swoszowice, ul. Łysogórska zab. szeregowa · działka: 302 m2 · 112.94 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 320 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 688 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 112.94m2
Łysogórska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5L2RkLzAxYjlkZDY1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 171.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 171.50m2

Swoszowice/Rajsko zab. wolnostojąca · działka: 1 195 m2 · 171.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 370 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 171.50m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1M2I4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 121.62m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 121.62m2

Dębniki zab. bliźniacza · działka: 385 m2 · 121.62 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 799 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 792 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 121.62m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUzLzAxYmE1MzFmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 275.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 275.00m2

Swoszowice, ul. Jeździecka działka: 1 618 m2 · 275.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 450 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 909 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 275.00m2
Jeździecka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzUxLzAxYmE1MTVmXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 364.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 364.00m2

Prądnik Czerwony, ul. Promienistych działka: 640 m2 · 364.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 599 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 887 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 364.00m2
Promienistych
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzQwLzAxYjk0MGFjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 180.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 180.00m2

Bieżanów-Prokocim/Prokocim, ul. Bieżanowska zab. bliźniacza · działka: 650 m2 · 180.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 850 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 278 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 180.00m2
Bieżanowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I2LzY0LzAxYjY2NDE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 300.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 300.00m2

Swoszowice/Opatkowice, ul. T. Ważewskiego działka: 2 000 m2 · 300.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 000 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 300.00m2
T. Ważewskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4LzU3LzAxYjg1NzU1XzM0LmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Wzgórza Krzesławickie/Lubocza, ul. Lubocka zab. wolnostojąca · działka: 700 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 150 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

9 583 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 120.00m2
Lubocka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I4L2IxLzAxYjhiMWNkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 254.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 254.00m2

Nowa Huta zab. wolnostojąca · działka: 5 836 m2 · 254.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

720 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

2 835 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 254.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRmLzAxYmE0ZjVkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 392.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 392.00m2

Zwierzyniec/Zakamycze, ul. Chełmska zab. wolnostojąca · działka: 1 939 m2 · 392.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

5 750 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 668 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 392.00m2
Chełmska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0Yjg5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 210.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 210.00m2

Prądnik Biały, ul. G. Ehrenberga zab. wolnostojąca · działka: 420 m2 · 210.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 900 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 810 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 210.00m2
G. Ehrenberga
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRiLzAxYmE0YjdiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 120.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 120.00m2

Podgórze/Zabłocie, ul. Na Dołach działka: 200 m2 · 120.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 790 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 917 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 120.00m2
Na Dołach
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzFmLzAxYmExZjBkXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy