zmień kryteria
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)

Domy na sprzedaż Kraków, - Strona 2

Domy na sprzedaż > Małopolskie > M. Kraków > Kraków

Sortuj:
Dom Kraków 343.60m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 343.60m2

Prądnik Biały, ul. Gaik zab. wolnostojąca · działka: 1 100 m2 · 343.60 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 500 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 276 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 343.60m2
Gaik
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzcwLzAxYmE3MDJlXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 220.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 220.00m2

Podgórze Duchackie/Wola Duchacka, ul. Turniejowa zab. wolnostojąca · działka: 785 m2 · 220.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 950 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 409 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 220.00m2
Turniejowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZmIwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 201.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 201.00m2

Podgórze Duchackie/Bonarka, ul. Szczęśliwa działka: 359 m2 · 201.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 590 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

7 910 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 201.00m2
Szczęśliwa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZmE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 261.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 261.00m2

Dębniki/Pychowice, ul. S. Odrzywolskiego zab. wolnostojąca · działka: 800 m2 · 261.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 949 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 299 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 261.00m2
S. Odrzywolskiego
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjcwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 208.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 208.00m2

Dębniki, ul. Szwedzka zab. bliźniacza · działka: 279 m2 · 208.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 980 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 327 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 208.00m2
Szwedzka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjY4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 249.40m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 249.40m2

Grzegórzki/Osiedle Oficerskie, ul. Grochowska działka: 367 m2 · 249.40 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 700 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 836 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 249.40m2
Grochowska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjU0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 208.29m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 208.29m2

Bronowice, ul. Brzegowa działka: 332 m2 · 208.29 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 099 500 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 080 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 208.29m2
Brzegowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjMzXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 152.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 152.50m2

Podgórze, ul. Braterska zab. bliźniacza · działka: 384 m2 · 152.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 795 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 770 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 152.50m2
Braterska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjI1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 90.60m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 90.60m2

Swoszowice, ul. Myślenicka zab. bliźniacza · działka: 270 m2 · 90.60 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

630 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 954 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 90.60m2
Myślenicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZmLzAxYmE2ZjAxXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 230.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 230.00m2

Zwierzyniec/Przegorzały zab. wolnostojąca · działka: 475 m2 · 230.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 499 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 865 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 230.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZlLzAxYmE2ZWZhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 240.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 240.00m2

Swoszowice/Kliny Borkowskie zab. wolnostojąca · działka: 613 m2 · 240.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

3 888 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

16 200 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 240.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGU3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 350.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 350.00m2

Krowodrza/Łobzów, ul. Władysława Łokietka działka: 0 m2 · 350.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

4 800 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 714 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 350.00m2
Władysława Łokietka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZGQ2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 250.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 250.00m2

Łagiewniki/Borek Fałęcki, ul. Goplana zab. wolnostojąca · działka: 897 m2 · 250.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 549 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 196 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 250.00m2
Goplana
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDM0XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 255.39m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 255.39m2

Swoszowice, ul. Myślenicka zab. wolnostojąca · działka: 4 m2 · 255.39 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

1 780 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

6 970 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 255.39m2
Myślenicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA1LzAxYjkwNWM2XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 182.50m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 182.50m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 182.50 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

2 149 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 775 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 182.50m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 176.35m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 176.35m2

Dębniki/Ruczaj, ul. Kobierzyńska zab. bliźniacza · działka: 0 m2 · 176.35 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 979 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 222 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 176.35m2
Kobierzyńska
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZkLzAxYmE2ZDE3XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 153.38m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 153.38m2

Dębniki, ul. Bogucianka zab. bliźniacza · działka: 338 m2 · 153.38 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 650 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

10 758 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 153.38m2
Bogucianka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzRhLzAxYmE0YTgwXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 170.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 170.00m2

Swoszowice/Wróblowice zab. wolnostojąca · działka: 966 m2 · 170.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 890 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 118 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 170.00m2

Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzZjLzAxYmE2YzQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 88.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 130 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

12 841 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE4XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

brak oceny

1 250 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

14 205 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjE5XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 88.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 88.00m2

brak oceny

990 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

11 250 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 88.00m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjFhXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 89.91m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 89.91m2

Dębniki, ul. Skotnicka zab. szeregowa · działka: 0 m2 · 89.91 m2 Dom na sprzedaż Kraków

brak oceny

1 200 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

13 347 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
brak oceny
Dom Kraków 89.91m2
Skotnicka
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2JhLzY2LzAxYmE2NjFiXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 530.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 530.00m2

Dębniki/Tyniec, ul. Podgórki Tynieckie zab. wolnostojąca · działka: 2 700 m2 · 530.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

4 490 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 472 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 530.00m2
Podgórki Tynieckie
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I3Lzg5LzAxYjc4OTdjXzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Dom Kraków 400.00m2, dom na sprzedaż

Dom Kraków 400.00m2

Bieżanów-Prokocim, ul. Kameliowa działka: 1 310 m2 · 400.00 m2 Dom na sprzedaż Kraków

9.99

3 290 000 złdo schowka

Dodaj do schowka

8 225 zł / m2 do schowka

Dodaj do schowka

100 %
100 %
9.99
Dom Kraków 400.00m2
Kameliowa
Kraków,
https://www.krn.pl/imager_v2.php?p=L2ZvdG8vb2ZlcnR5LzAxL2I5LzA2LzAxYjkwNmQ1XzAxLmpwZw==&&h=595&w=800&f=3
Wyświetlaj 24 | 48 wyników
poprzednianastępna

Ostatnio przeglądane

Deweloperzy