Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Artykuły Artykuły

Ranking kredytów gotówkowych – porównanie aktualnych ofert

Ranking kredytów gotówkowych – porównanie aktualnych ofert

Poznaj ranking kredytów gotówkowych najlepszych ofert. Ranking zawierający kredyty gotówkowe pozwala sprawdzić, jakie parametry kredytów oferują obecnie banki. Wystarczy, że w rankingu kredytów gotówkowych online podasz kwotę kredytu oraz okres spłaty, jaki Cię interesuje. Na podstawie tych danych kalkulator wyliczy szacunkowe raty, na które możesz liczyć w konkretnych bankach.

Banki, które oferują najtańszy kredyt gotówkowy, można znaleźć przeważnie na górze strony. Tani kredyt gotówkowy na pewno wybierze większość osób. Warto także zwrócić uwagę, jaka jest rzeczywista roczna stopa oprocentowania. Sprawdź co zrobić, aby dostać kredyt gotówkowy.

Kto może wnioskować o kredyty gotówkowe?

Aby otrzymać kredyt gotówkowy online, należy sprecyzować, kto w ogóle może wnioskować o kredyt gotówkowy? Przede wszystkim musi być to osoba pełnoletnia. O kredyt gotówkowy może ubiegać się osoba fizyczna, mająca pełną zdolność do czynności prawnych. Każdy bank ma jednak swoją własną politykę kredytowania i pewne zasady mogą być odmienne. Istnieją przypadki instytucji, gdzie o kredyt mogą wnioskować, chociażby osoby, które ukończyły dopiero 21 lat. Pewne rozbieżności istnieją także w przypadku obcokrajowców.

Jakie są warunki otrzymania kredytu gotówkowego?

  1. Odpowiednia zdolność kredytowa

To na pewno kluczowa kwestia w celu przyznania kredytu. Zdolność kredytowa to inaczej oceniane możliwości spłaty kredytu przez kredytobiorcę. Bank dokonuje takiej analizy, który sprawdza wysokość zarobków czy chociażby formę zatrudnienia osoby, wnioskującej o kredyt.

  1. Wiarygodność kredytobiorcy

Wiarygodność kredytobiorcy to jeden z czynników wpływających na przedstawioną powyżej kwestię. Bank weryfikuje wiarygodność osoby, która ubiega się o kredyt. Pod lupę są brane zobowiązania, jakie miała konkretna osoba i czy regulowała je w terminie. Bank chce mieć pewność, że ma do czynienia z godną zaufania i powierzenia jej pieniędzy osobą.

BIK, czyli Biuro Informacji Kredytowej, to instytucja, która posiada bazę, w której gromadzone są najważniejsze dane o kredytobiorcach i ich historii kredytowej. W zasadzie każdy bank w parę chwil może sprawdzić, ile miałeś kredytów i jak je spłacałeś. 

 

  1. Dokumentacja

Przede wszystkim należy zacząć od potwierdzenia swojej tożsamości. Wystarczy tylko dowód osobisty, na podstawie którego bank sprawdzi wiek czy obywatelstwo osoby ubiegającej się o kredyt. Bank potrzebuje także potwierdzenia o dochodach. Oczywiście, należy to przedstawić na papierze i zależy to od formy zatrudnienia. Może to być jedynie dokument, który potwierdza zatrudnienie, często akceptowany jest też dokument PIT. 

  1. Stabilny dochód

Jeśli mowa o zarobkach to często pojawia się wątpliwość związana z formą zatrudnienia. Na przykład czy dana umowa zlecenie będzie akceptowana przez bank? Rodzaj umowy wcale nie oznacza utrudnienia do uzyskania kredytu gotówkowego. Bank chce mieć pewność, że będziesz w stanie spłacać raty kredytu. Banki doskonale rozumieją, że ludzie zdobywają dochody na podstawie różnych źródeł i umów. Generalnie sama wysokość zarobków nie jest jedynym czynnikiem, na jaki kredytodawca zwraca uwagę. Bankowi zależy także na zdolności do spłaty, odpowiedniej historii kredytowej i wystarczającej wypłacalności kredytobiorcy. 

  1. Cel kredytu

Warunek, który tak na dobrą sprawę spełnia się sam z siebie. Brzmi dosyć dziwnie? Olbrzymim atutem kredytu gotówkowego jest dowolny cel jego spożytkowania. Oznacza to, że można go wykorzystać praktycznie według uznania. Przede wszystkim to, że kredyt można dowolnie spożytkować, nie oznacza, że należy wnioskować o niego za każdym razem. Taki kredyt ma z racji tego wyższe oprocentowanie niż chociażby kredyt hipoteczny.

Źródło: KRN.pl | 2021-09-08

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?

0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

powrót do listy artykułów

Komentarze (1)

SUSAN BENSON ⋅ 12-09-2021 | 16:08

Witam Szanowni Państwo, Potrzebujesz pomocy finansowej? Jestem Susan Benson. Jestem pożyczkodawcą, a także doradcą finansowym. Potrzebujesz pożyczki biznesowej, pożyczki osobistej, pożyczki hipotecznej lub pożyczki na realizację projektu? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi tak, polecam kontakt z moją firmą. Świadczymy wszelkiego rodzaju usługi pożyczkowe, w tym pożyczki długoterminowe i krótkoterminowe. Aby uzyskać więcej informacji, napisz do nas e-mailem: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) lub wyślij mi wiadomość bezpośrednio na WhatsApp pod numerem: +447903159998 i otrzymaj natychmiastową odpowiedź. Jesteśmy kompleksową firmą świadczącą usługi finansowe i jesteśmy zobowiązani pomóc Ci spełnić wszystkie Twoje aspiracje. Specjalizujemy się w dostarczaniu ustrukturyzowanych rozwiązań finansowych dla osób fizycznych i firm w najbardziej efektywny i najszybszy sposób. Oto kilka powodów, dla których powinieneś skontaktować się z nami w sprawie pożyczki; * Wygoda - Możesz ubiegać się o pożyczkę w dowolnym miejscu i czasie. * Elastyczna kwota - Ty decydujesz, ile chcesz pożyczyć. * Szybkie finansowanie bezpośrednie - Otrzymaj pożyczkę w ciągu 24 godzin od zatwierdzenia. * Elastyczne oprocentowanie - Przystępne oprocentowanie 3%. * Wysokie wskaźniki akceptacji - masz 99,9% szans na otrzymanie pożyczki * Elastyczna spłata - Musisz wybrać datę spłaty, tygodniowy, miesięczny lub roczny na okres od 1 do 30 lat. * Prosta aplikacja online. * Spersonalizowane wskazówki i wiedza specjalistyczna. * Brak ukrytych opłat Nie trać okazji z powodu braku środków finansowych. Skontaktuj się teraz z moją firmą, możemy pomóc Ci pożyczyć, ponieważ pomogliśmy wielu osobom i organizacjom, które borykają się z trudnościami finansowymi na całym świecie Aby uzyskać więcej informacji na temat naszej oferty pożyczki, prosimy o przesłanie wniosku o pożyczkę za pośrednictwem E-mail: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com WhatsApp/Telegram: +447903159998 Pośrednicy/konsultanci/brokerzy mogą sprowadzać swoich klientów i są w 100% chronieni. Z pełnym zaufaniem będziemy pracować razem z korzyścią dla wszystkich zaangażowanych stron.

Pokaż wszystkie komentarze (1)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice do kupieniadomy poszukiwane do wynajęciakamienice na zamianęmieszkania na sprzedaż powiat M. Bytomdomy na wynajem powiat Ryckimieszkania na sprzedaż gmina Radziejowicedomy na sprzedaż gmina Kockmieszkania na wynajem w Lipkowiedomy na wynajem w Kamieniudomy na wynajem w Hanusku

Deweloperzy

);