Prosimy, odblokuj wyświetlanie reklam w naszym serwisie, są one związane z rynkiem nieruchomości.
To dzięki nim masz darmowy dostęp do naszych treści.

Z pozdrowieniami zespół KRN.pl :)


Wiadomości Wiadomości

Pieniądze z widokiem na morze

2006-11-02

Pieniądze z widokiem na morze

Specjaliści nie mają wątpliwości: kto ma pieniądze i chce je dobrze ulokować, niech inwestuje w nieruchomość. I niekoniecznie w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Teraz przebojem są tereny nadmorskie. Także małe miasteczka i letniskowe wioski, takie jak Ustka, Łeba czy Rowy.

Specjaliści nie mają wątpliwości: kto ma pieniądze i chce je dobrze ulokować, niech inwestuje w nieruchomość. I niekoniecznie w Warszawie, Krakowie czy Poznaniu. Teraz przebojem są tereny nadmorskie. Także małe miasteczka i letniskowe wioski, takie jak Ustka, Łeba czy Rowy – informuje „Głos Koszaliński”.

Jak podaje dziennik, już ponad rok temu sopocka spółka BMR Nova sprzedała w Ustce nad samym kanałem portowym apartamenty po 2 tysiące euro netto (około 8 tys. złotych) za metr kwadratowy! Chętnych nie brakowało. Na brak kupców nie narzeka też słupski developer "Mat-Bet”, który buduje mieszkania w Ustce. Dwa lata temu jeden metr kosztował na usteckim osiedlu "Na Wydmie” 2,3 tysiąca złotych. Teraz cena podskoczyła do 3,9 tys. zł.

Rozmówca „Głosu Koszalińskiego” Mirosław Chumek, szef słupskiego biura nieruchomości "Delta”, potwierdza rosnące w szybkim tempie zainteresowanie nadmorskimi nieruchomościami. – Ceny ośrodków wczasowych idą w miliony. Na przykład za jeden z ośrodków w Łebie klient zapłacił 2,5 mln złotych. Znacznie wzrosły też ceny działek. W Rowach w gminie Ustka przekroczyły 300 złotych za metr. Nawet w małych nadmorskich wioskach dochodzą do 100 złotych – informuje.Źródło: „Głos Koszaliński”, 02.11.2006 | 2006-11-02

Czy ten artykuł był dla Ciebie interesujący?


0

Zainteresował Cię artykuł? Podaj dalej!

Komentarze (0)

Pokaż wszystkie komentarze (0)

 

 

Wybrane nieruchomości

mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźinne nieruchomości na zamianędziałki do kupienialokale użytkowe poszukiwane do wynajęciamieszkania na wynajem powiat M. Dąbrowa Górniczadomy na sprzedaż powiat Sulęcińskilokale użytkowe na wynajem gmina Suchy Laslokale użytkowe na wynajem gmina Korycinmieszkania na wynajem w Ziębicachmieszkania na sprzedaż w Wola Bachornamieszkania na wynajem w Bachowicach

Deweloperzy

);