Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 813Ministerstwo Skarbu Państwa poinformowało, że do udziału w negocjacjach dotyczących sprzedaży ponad 90 proc. akcji spółki Uzdrowisko Rabka, zgłosiły się trzy podmioty.
czytajKrakowski magistrat ogłosił postępowanie dotyczące zaprojektowania i budowy parkingu podziemnego wraz z jego utrzymaniem i zarządzaniem.
czytajUjawniono projekt nowego witacza, który zobaczą kierowcy wjeżdżający do Warszawy. Zarząd Dróg Miejskich szuka firm do wykonania i ustawienia instalacji.
czytajSquat Elba nie zgadza się na eksmisję. W wątpliwość poddaje decyzję o wyłączeniu nieruchomości z użytkowania i o konieczności opuszczenia obiektu ze względu na jego zły stan techniczny.
czytajTrybunał Sprawiedliwości w Luksemburgu orzekł, że Komisja Europejska nie miała racji, obniżając Polsce limity emisji dwutlenku węgla.
czytajGrupa Holdingowa Waryński rozpoczyna działalność deweloperską. Zmiana jest kontynuacją strategii przebudowy portfela firmy.
czytaj12 kwietnia w Warszawie przedstawiciele zawodów związanych z branżą nieruchomości będą protestować przeciwko deregulacyjnym planom resortu sprawiedliwości.
czytajGotowy jest pierwszy kielich Galerii Katowickiej. Z ziemi wyłania się także nowa siedziba Muzeum Śląskiego.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźlokale użytkowe do kupieniamieszkania do kupieniadziałki na sprzedażdomy na sprzedaż powiat M. st. Warszawamieszkania na sprzedaż powiat Oleckimieszkania na sprzedaż gmina Pionkidomy na sprzedaż gmina Medykadomy na sprzedaż w Pawłówkudomy na wynajem w Łukowice Brzeskiedomy na wynajem w PiaskowcuDeweloperzy