Wiadomości z branży nieruchomości - Strona 351Urząd Miasta Ruda Śląska sfinalizował transakcję nabycia prawa własności zabytkowej willi „Florianka”.
czytajW III kw. 2015 r. spadły ceny gruntów sprzedawanych przez Agencję Nieruchomości Rolnych.
czytajNowelizacja Prawa ochrony środowiska właśnie weszła w życie. Nowe przepisy pozwalają samorządom na ograniczenie rodzajów paliw w domowych paleniskach.
czytajZgodnie z orzeczeniem WSA w Warszawie garaż podlega innym zasadom obliczania wysokości podatku niż lokale mieszkalne.
czytajProgram „Mieszkanie dla Młodych” oraz wysoki wskaźnik podaży to czynniki stabilizujące ceny na warszawskim rynku nieruchomości.
czytajNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zamierza wyszkolić ok. 2 tys. doradców energetycznych.
czytajWSA w Warszawie przyznał Polskiemu Związkowi Działkowców status strony w postępowaniach dotyczących tzw. dekretu Bieruta.
czytajNajwięcej wniosków o dopłaty w ramach programu „Mieszkanie dla Młodych” dotyczy rynku wtórnego. W październiku padł kolejny rekord.
czytaj 
 
Nieruchomości na sprzedaż
Nieruchomości na wynajem
Wybrane nieruchomości
mieszkania na sprzedaż w Poznaniumieszkania na sprzedaż w Krakowiemieszkania na sprzedaż w Warszawiemieszkania na sprzedaż w Wrocławiumieszkania na sprzedaż w Gdańskudomy na sprzedaż w Poznaniudomy na sprzedaż w Krakowiedomy na sprzedaż w Warszawiedomy na sprzedaż w Wrocławiudomy na sprzedaż w Gdańskumieszkania do wynajęcia Krakówmieszkania do wynajęcia Warszawamieszkania do wynajęcia Poznańmieszkania do wynajęcia Wrocławmieszkania do wynajęcia Gdyniamieszkania do wynajęcia Gdańskmieszkania do wynajęcia Łódźkamienice na zamianęinne nieruchomości poszukiwane do wynajęciadziałki na sprzedażlokale użytkowe na sprzedaż powiat Olsztyńskidomy na sprzedaż powiat Grodziskidomy na sprzedaż gmina Kraśniklokale użytkowe na sprzedaż gmina Turośń Kościelnamieszkania na wynajem w Swolszewicach Dużychmieszkania na sprzedaż w Brzegach Górnychdomy na wynajem w WrzosowejDeweloperzy